Yasaman

تعریف حریم خصوصی و شرایط استفاده

سیاست حریم خصوصی سایت "یاسمن"

سایت "یاسمن" در جهت اطلاع کاربران از خط مشی و تدابیر مربوط به جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی ارسال شده توسط کاربران یا جمع آوری شده توسط سرویس شبکه‌های اجتماعی از این سیاست محرمانه پیروی می‌کند.

در هر زمان و به هر دلیلی ممکن است سیاست‌های محرمانه سایت به روز رسانی شده و هر نسخه به اطلاعاتی اختصاص یابد که در موضوع هماهنگ و منسجم با آن جمع آوری شده‌اند.

ما از طریق انتشار خط مشی‌های جدید بر روی سایت اینترنتی‌مان شما را از هرگونه تغییر در تبصره‌های سیاست محرمانه مطلع خواهیم کرد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم برای اطلاع از هر تبصره و ماده جدید، سیاست‌ها و خط مشی‌های محرمانه را به طور مرتب کنترل و بازدید نمایید.

در صورتی که شما دربارۀ سیاست محرمانه مذکور یا چگونگی استفاده ما از اطلاعات شخصی‌تان، هر گونه سؤال یا نظری دارید، در اینجا کلیک کرده و از تماس با ما دریغ نکنید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

در واقع هدف اصلی دریافت اطلاعات شخصی شما، تأمین و تضمین محصولات و خدمات از طریق وب سایت به شما می‌باشد که از جمله آن‌ها؛ برقراری ارتباط با شما و همین طور مدیریت حساب به ثبت رسیده به نام شما است.

اطلاعات جمع آوری شده در هنگام ثبت نام

اگر خواهان دسترسی به برخی از بخش‌های مفید سایت هستید، باید به عنوان کاربر ثبت نام کرده، و برخی از اطلاعات شخصی خود را در سایت یاسمن وارد نمائید. فرایند وارد کردن اطلاعات در دو حالت؛ ثبت نام برای سرویس دهی یا در هنگام تمایل دسترسی به مطالب یا اطلاعات خرید صورت خواهد گرفت.

اطلاعات شخصی مذکور که طی یک فرایند متشابه جمع آوری می‌شود، شامل مالکیت معنوی، اسم کامل، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی، محل سکونت، شمارۀ تلفن و سایر اطلاعاتی است که انتخاب ارائه آن‌ها از سوی ما یا الحاق به آرشیو شخصی به عهده شما می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

اگر می‌خواهید به منظور برقراری ارتباط با سایر افراد، طبق تعریف سیاست حفظ حریم شخصی هرچیزی اعم از اسم کامل یا عکستان را انتقال دهید به محض عضویت در شبکه این امکان را می‌یابید که در بخش پروفایل اطلاعات بیشتری مانند سن، محل سکونت و دیگر امور مورد علاقه را قرار دهید.

درج اطلاعات بیشتر و فراتر از اطلاعات مورد نیاز در هنگام ثبت نام امری کاملاً اختیاری می‌باشد، اما در سیستم "یاسمن" شما این امکان را پیدا می‌کنید تا خود را بهتر و کامل‌تر معرفی کنید و نیز برای شما فرصت آشنایی با دوستان و فرصت‌های تازه دیگری مهیا می‌شود. اگر از طریق پست الکترونیکی و سایت با ما تماس بگیرید، ما اطلاعات شخصی و عنوان پست الکترونیکی شما را ثبت کرده و نگه می‌داریم و درصورت موافقت شما از طریق ایمیل یا اطلاعات وارده با شما تماس می‌گیریم.

استفاده از اطلاعات تماس

علاوه بر این، ما از اطلاعات ثبت شده مذکور برای خرید شما و در اختیار گذاشتن اطلاعاتی درباره تولیدات و خدمات در چارچوب سرویس دهی‌مان استفاده کنیم. و درصورت عدم تمایل به دریافت اطلاعات مشابه یا پیام‌هایی از "یاسمن" لطفا دستورالعمل‌های عدم مشارکت و پیگیری در هرکدام از پیام‌های ارسالی را دنبال کنید.

ورود داده‌ها

در هر بازدید از سایت، سرویس‌های خودکار ما اقدام به ثبت اطلاعات ارسال شده توسط مرورگرتان می‌کند که «داده‌های ورود» نام دارد. این داده‌ها شامل اطلاعاتی چون حقوق معنوی، نوع مرورگر یا دامنه و پهنه در حال مرور، صفحات اینترنتی و واژه‌هایی می‌شود که در هر بار ورود به اینترنت روی آن‌ها کلیک می‌کنید.

حقوق و مالکیت معنوی در هر بار ورود اکثر کاربران که از طریق سرویس دهندگان خدمات اینترنتی وارد می‌شوند، تغییر می‌کند. ورود و دسترسی به داده‌های ثبت شده برای کنترل استفاده از سایت، خدمات ما و مدیریت فنی سایت انجام می‌شود.

هم چنین ما دربارۀ حقوق و مالکیت معنوی یا هر گونه اطلاعات فردی شما جز در صورت تخلف از شرایط خدمات یا سرویس کنترل و کندوکاوی نخواهیم کرد.

کوکی‌ها

ما نیز مانند بسیاری از وب سایت‌ها برای جمع آوری داده‌های مورد استفادۀ وب سایت و بهبود سایت و خدمات آن از فناوری کوکی‌ها استفاده می‌کنیم. فناوری کوکی‌ها بسته‌ای از داده‌های کوچکی است که در هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره می‌شوند. ما از این فناوری برای گردآوری اطلاعات شخصی استفاده نمی‌کنیم و "یاسمن" از کوکی‌های موقت یا دوره‌ای و کوکی‌های ماندگار برای درک و تحلیل بهتر چگونگی تعامل شما با سرویس و نیز نظارت بر استفاده کلی، کنترل ترافیک شبکه جهانی از طریق وب سایت و بهبود سایت و خدمات استفاده می‌کند. کوکی موقت یا دوره‌ای ویژگی‌های سایت و خدمات ما را تقویت می‌کنند و بعد از ترک یا بسته شدن سایت از بین می‌روند؛ اما کوکی‌های ماندگار یا دائمی با داشتن تاریخ انقضاء حتی بعد از بسته شدن مرورگرتان باقی می‌مانند و در بازدیدهای بعدی سایت از سوی مرورگرتان مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید از طریق انجام دستورالعمل‌ها کمکی در مرورگرتان کوکی‌های دائمی را حذف کنید. بیشتر مرورگرهای اینترنتی به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند. شما می‌توانید با تنظیم گزینه‌های موجود در مرورگرتان، پذیرش کوکی‌ها از سوی مرورگر را مسدود کرده یا این که امکانی به وجود بیاورید تا قبل از پذیرش کوکی‌ها شما را مطلع سازد.

افراد مورد اعتماد سرویس

ما از برخی از اشخاص ثالث مورد اعتماد برای انجام وظایف خود و نیز مجهز ساختن خود به خدمات و دیگر موارد از جمله خدمات میزبانی وب، ارتباط با مشتری و ذخیره سازی و مدیریت پایگاه داده‌ها (بانک اطلاعاتی) و راه‌اندازی و هدایت کمپین‌های بازاریابی، کمک می‌گیریم؛ که در این صورت ما اطلاعات شخصی شما را (در چارچوب محدود و ضروری) با این اشخاص ثالث به منظور تکمیل مسئولیت آن‌ها و ارائه خدمات مشابه به اشتراک می‌گذاریم. هم چنین براساس تعهدات قراردادی، این اشخاص ثالث ملزم به حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی شده‌اند.

تعهد به قوانین و اجرای قانون

سایت "یاسمن" برای اعمال قانون و تعهد نسبت به آن با مسوولان دولتی، مجریان قانون یا مقامات ذی ربط همکاری می‌کند و امکان دارد در هنگام لزوم یا برای پاسخ به اتهامات یا اقدامات قانونی هرگونه اطلاعات شما را در اختیار مسوولان و مقامات مذکور بگذارد. از جمله این التزامات، احضاریۀ دادگاه برای محافظت از اموال و حقوق "یاسمن" یا شخص ثالث، امنیت عمومی یا هر شخص دیگر، جلوگیری یا منع هر گونه عمل غیر اخلاقی یا غیر شرعی یا برخلاف قانون یا تعهد به قانون می‌باشد.

واگذاری کارها

"یاسمن" در حالت ورشکستگی و یا به هنگام سازمان دهی مجدد دارایی و یا ادغام و تملک اقدام به فروش برخی از دارایی‌های خود یا به شراکت گذاشتن ویا انتقال آن می‌کند. از جمله این موارد؛ اطلاعات شخصی است. در این حالت در صورتی که اطلاعات جدید شما با اطلاعات وارده قبلی در حریم خصوصی تفاوت داشته باشد این امکان برای شما فراهم می‌شود تا اطلاعات مشابه را وارد کنید.

تغییر و یا حذف اطلاعات

اگر شما یک کاربر ثبت نام کرده در سایت باشید، می‌توانید از طریق پست الکترونیکی به اطلاعات خود دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را به روز رسانی یا تصحیح نمایید.

امنیت

"یاسمن" در زمینۀ حفظ اطلاعات شخصی و محرمانه شما توجه و اهتمام زیادی قایل است. در این راستا از تدابیر اداری، مادی و الکترونیکی زیادی که برای حفظ اطلاعات شما در برابر هر گونه قانون شکنی و تخلف طراحی شده‌اند، بهره جسته‌ایم. از این جا، سایت "یاسمن" در مناسب‌ترین زمان و بدون تاخیر از طریق پست الکترونیکی یا انتشار علنی روی سایت نسبت به افشاء و نشان دادن هر گونه تخلف در رابطه با امنیت یا محرمانگی اطلاعات شخصی غیر رمز گذاری شده شما اقدام می‌کند. این روند همگام با التزامات قانونی برای اجرای مقررات یا کلیۀ اقدامات ضروری برای تعیین دامنۀ تخلف و برقراری مجدد امنیت لازم سیستم داده‌ها صورت می‌گیرد.

لینک به وب سایت‌های دیگر

سایت ما دارای لینک‌هایی به وب سایت‌های دیگر است. اما لینک ما با یک وب سایت الکترونیکی به معنای تایید، تضمین یا نمایندگی طرف ثالث نیست. مواضع طرف ثالث در حوزۀ کنترل ما نمی‌باشد. این وب سایت‌ها ممکن است کوکی‌های ویژه یا دیگر فایل‌های خود را روی کامپیوتر شما قرار دهند یا به جمع آوری داده‌ها و جذب اطلاعات شخصی شما اقدام کنند. برخی سایت‌های دیگر در رابطه با اطلاعات شخصی ارائه شده توسط شما از قوانین مختلفی پیروی می‌کنند بنابراین به شما توصیه می‌کنیم در هنگام بازدید از سایت‌ها، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی یا اطلاعات موجود در آن‌ها را حتما مطالعه نمایید.

سیاست ما در برابر کودکان

این سایت برای کودکان زیر سیزده سال طراحی نشده و مناسب آن‌ها نمی‌باشد. بنابراین والدین یا اولیاء در صورت مطلع شدن از ثبت نام بدون اجازه قبلی فرزند خود در سایت، لازم است با کلیک کردن روی این لینک با ما تماس بگیرند. ما بدون کسب موافقت و برنامه ریزی قبلی اقدام به گرداوری اطلاعات شخصی افراد زیر سیزده سال نخواهیم کرد و در صورت آگاه شدن از این موضوع، به سرعت اطلاعات مذکور را از فایل خود حذف می‌کنیم.

شرایط استفاده از سایت "یاسمن"

نویسنده(ویراستار) سایت:

Yasaman.com
دبی ، امارات متحده عربی
آدرس: شهر اینترنتی دبی، ساختمان
دفتر ساختمان پارک ، بلوک A
دفتر A301 A302-
دبی ، امارات متحده عربی
تماس با ما: 0097144347147

ارائه دهنده سرویس الکترونیک:

شرکت: دیوانی
آدرس: شهر اینترنتی دبی، ساختمان
دفتر ساختمان پارک ، بلوک A
، دفتر A301 A302-
دبی ، امارات متحده عربی
تماس با ما: 0097144347147

نویسنده سایت براساس سیستم مبتنی بر انتشار اخبار از طریق اینترنت منحصراً تنها مسوول تعیین شرایط اشتراک گذاری محتوا و استفاده از اطلاعات موجود در سایت می‌باشد.

شرایط استفاده از خدمات

تعهدات شما در هنگام به کارگیری خدمات ارائه شده در وب سایت تعیین کنندۀ شرایط استفاده در "یاسمن" است.

تیمی از روزنامه نگاران متخصص در زمینه‌های بهداشت، مد، زیبایی و سبک زندگی به تهیۀ مطالب سایت یاسمن می‌پردازند. روزنامه نگاران یاسمن اطلاعات کامل خود را از منابع موثقی چون: متخصصین معتبر تغذیه، زیبایی و مد، روان شناسان، جامعه شناسان و کارشناسان مو و زیبایی کسب و تکمیل می‌کنند.

لطفاً به منظور ارتباط با هر کدام از اعضای تیم یاسمن و در اختیار گذاشتن هر گونه اطلاعات خودتان دربارۀ محتوای بروشور روی این لینک کلیک کنید.

محتوای "یاسمن"

محتوای "یاسمن" برای استفاده شخصی و غیر تجاری در نظر گرفته شده است. نه فقط مقالات خبری، عکس‌ها، نقشه‌ها، کلیپ‌های صوتی و ویدئو کلیپ‌ها معرف «محتوا» بلکه تمام مطالب منتشر شده در "یاسمن" شامل حقوق مالکیت معنوی هستند و در واقع متعلق به "یاسمن" یا گروه ارائه کننده محتوا می‌باشند. بنابراین، شما باید نسبت به کلیه اطلاعیه‌ها، اطلاعات و محدودیت‌هایی که به محتواهای منتشر شده درسایت افزوده می‌شوند، متعهد باشید. حقوق مالکیت معنوی سرویس و محتوا بر اساس قوانین محلی و بین‌المللی محفوظ و مورد حمایت می‌باشند و تغییر هر گونه محتوا یا سرویس (از جمله برنامه‌های الکترونیکی) انتشار، پخش، مشارکت در انتقال یا فروش، تکثیر یا ایجاد کسب و کار جدید از طریق آن، توزیع، عرضه، اجرا یا سوءاستفاده از آن به هر شکلی چه جزئی و چه کلی ممنوع است.

شما می‌توانید به شرط رعایت کلیۀ حقوق مالکیت و دیگر اطلاعیه‌های موجود وارده در آن محتوا و برخی از مطالب قابل دانلود یا عرضه شده در سایت را فقط برای استفاده شخصی دانلود یا برداشت نمایید. نسبت به هر گونه کپی یا ذخیره محتوا فراتر از استفاده شخصی و بدون کسب اجازه کتبی قبلی از یاسمن یا صاحب حقوق مالکیت معرفی شده در اطلاعیه‌های حقوق مالکیت وارده در محتوا هشدار داده می‌شود.

محتوای سرویس متعلق به "یاسمن" و برای "یاسمن" مجاز می‌باشد. بعضی از مطالب از منابع رسانه‌ای دیگر مانند روزنامه‌ها و سایت‌های خبری ذیربط اخذ می‌شوند و "یاسمن" مسوولیت هیچ گونه تأخیر، کم دقتی یا اشتباه یا حذف مطلب، انتقال یا تحویل جزء یا کل هر کدام از موارد مذکور یا هر نوع ضرر یا زیان ناشی از آن را بر عهده نخواهد گرفت.
سرویس پخش اینترنتی "یاسمن" از اخبار و فایل‌های اطلاعاتی تشکیل می‌شود که قابلیت انتقال و دانلود در کامپیوتر شما یا اپراتوار تلفن همراه را دارند.
اصلاح، تغییر یا توزیع محتوای پخش الکترونیکی و یا لینک‌های موجود در "یاسمن" مجاز نیست و ممنوع می‌باشد.

محتوای کاربر

مدیران و مسؤولان "یاسمن" اجازه دارند نسبت به تغییر، منع، هشدار یا حذف هر گونه محتواهای ارسالی نامناسب از سوی کاربر از جمله نظرات، رای گیری‌ها و مذاکرات انجمن اقدام کنند که شامل موارد زیر می‌باشد:

بارگذاری، توزیع یا انتشار هر گونه مطالب حاوی افتراء، فحشاء یا اتهام، پورنوگرافی یا مطالب غیر قانونی بر روی سرویس ممنوع است.

شما باید ادب را رعایت کرده و اعضاء را مورد تهدید یا اهانت زبانی قرار ندهید. هم چنین از به کار بردن کلمات هجوآمیز و موهن خودداری نموده و با ارسال نامه‌های مکرر یا بدون معنی یا پیام‌های الکترونیکی موسوم به "اسپم" در روند گفتگوها عامدانه مانع تراشی نکنید.

از کلمات احترام آمیز، شایسته و مناسب استفاده کنید. رشد و شکوفایی هر گونه گفتگوی اینترنتی مانند هر مجموعۀ دیگری در گرو احساس امنیت، آرامش و استقبال اعضای آن است. بنابراین نباید کلماتی را به کار ببرید که دیگران را مورد اهانت قرار می‌دهد یا بر اساس نژاد، مذهب، هویت، جنسیت، سن، منطقه، توانایی جسمی و... آن‌ها را از هم جدا و دور می‌سازد. بیان نفرت به هر نوعی باعث توقف فوری و همیشگی از دسترسی به کلیه یا بخشی از سرویس خواهد بود.

بدون حمله و هجوم بحث و استدلال کنید. در یک جامعه سرشار از نظرات و اولویت‌ها، مردم اغلب اختلاف نظر دارند. یاسمن گفتگوهای فعال را تشویق می‌کند و از بحث‌های داغ بر روی سرویس استقبال می‌نماید. اما حملات و هجمه‌های شخصی نقض مستقیم شرایط سرویس است و به تعلیق فوری و دائمی دسترسی به تمام یا بخشی از این سرویس می‌انجامد.

شما باید حق هرگونه تنظیم، حذف، تغییر، انتشار، انتقال و عرضه مطالب ارسالی خود از سوی شرکت یاسمن را بدهید. این مطالب علاوه بر هر گونه مطالب ارسالی کاربر مانند نظرات، پیام‌‌های انجمن، رای گیری، فعالیت‌های مشترک "یاسمن"، ویدیوها، عکس‌ها و صداها شامل قوانین کامپیوتر و کاربردهای آن نیز می‌شود. هم چنین ممکن است مطالب ارسالی سرویس مشترک با فعالیت‌های "یاسمن" در سرویس (پشتیبانی) خبری جمع آوری شده و به منظور بازنشر تحت اشکال مختلفی در دسترس قرار گیرند.

شما می‌توانید به "یاسمن" مجوز ارائه‌های دائمی، جهانی، غیرانحصاری و رایگانی را بدهید که بدون محدودیت شامل حق "یاسمن" و هر شخص ثالثی شود که این سایت به منظور استفاده، نسخه برداری، نقل، اقتباس، نشر، توزیع، ارائه یا عرضه، عملکرد عمومی و تالیف آثار ترکیبی برای صفحه اصلی، سر فصل‌ها، طبقه بندی یا (نشانه گذاری)، کد گذاری، اصلاح و بومی سازی به کار می‌گیرد. (از جمله حقوق و قوانین بومی سازی، تراز کردن، بارگذاری، پخش، فناوری‌های تلفن همراه و دیجیتال، عکس‌های کوچک، ممیزی و ... می‌باشد.)

گروه "یاسمن" در خدمت شماست. در صورت داشتن هرگونه گزارش یا اطلاعات دیگر، لطفاً با ما تماس بگیرید.