Yasaman

۲ قانون روانشناسی برای زندگی شادتر!

با ۲ قانون روانشناسی برای زندگی شادتر آشنا شو!

متخصصان و دانشمندان علم روانشناسی مثبت، تحقیقات زیادی انجام داده‌اند تا ثابت کنند این روش از روان‌درمانی می‌تواند باعث بهبود شادی زندگی افراد بشود. این تکنیک افراد را تشویق می‌کند تا با فلسفه مثتبی زندگی کنند که در نتیجه باعث شادتر شدن آنها می‌شود. در ادمه ۲ قانون روانشناسی برای زندگی شادتر را بخوان. این قوانین به تو کمک می‌کنند تا با افسردگی بجنگی، سلامت فیزیکی بهتری داشته باشی و به موفقیت‌های بیشتر برسی.

۱. قانون آینه:

این قانون بسیار ساده است و به معنی آن است که هر فردی که در زندگی تو وجود دارد، یک آینه است. آنها منعکس کننده شخصیت و ویژگی‌های شخصیتی تو هستند، حتی آن ویژگی‌هایی که مورد علاقه‌ات نیستند! ویژگی‌های شخصیتی که در مردم اطراف خود می‌بینی، می‌توانند به تو در شناخت خود و رشد شخصی کمک کنند.

تمام ویژگی‌هایی که خیلی دوست داری یا خیلی از آنها متنفر هستی، ویژگی‌های خودت هستند. به عنوان مثال اگر فردی با بی‌احترامی با تو رفتار کند، به احتمال زیاد، رفتار تو با دیگران هم همانگونه خواهد بود. اگر بخواهی هر چیزی را در رابطه‌های خود تغییر بدهی باید از خودت شروع کنی.

بیشتر بخوانید: "چگونه کنترل زندگی خود را به دست بگیریم؟"

۲. قانون مثبت‌اندیشی:

از چیزهای کوچکی که در اطراف تو هستند غافل نباش. زندگی را نقد نکن چرا که با این کار مستقیماً روی انگیزه و انرژی خود تأثیر می‌گذاری. سعی کن از زیبایی طبیعت، آفتاب تابستانی، رودخانه‌ها، جنگل‌های سبز، دوستان خوب و غیره لذت ببری. تا زمانی که زنده هستی، سعی کن در لحظه‌های زندگیت از هر چیزی که می‌توانی استفاده کن تا خوشحال باشی.

سازنده باش، فعال باش و زندگی خود را سرشار از احساسات مثبت کن. زمانی که وقت خود را به تماشای تلویزین اختصاص می‌دهی، روی مبل دراز می‌کشی یا کارهایی انجام می‌دهی که زندگی یا ذهنت را پر از تجربه‌های جدید و جالب نمی‌کنند، بخشی از دنیای واقعی نیستی!

"رازهای داشتن زندگی شاد را می‌دانی؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن