Yasaman

با نصب برنامه "توریست اپ" به ۸۰ زبان مسلط شو!

معرفی "توریست اپ" برای سادگی برقراری ارتباط

آیا دوست داری که یک روش کاربردی و ساده برای برقراری ارتباط در سفرهای خارجی خودت پیدا کنی؟ یا شاید هم می‌خواهی بتوانی یک جمله خاص را به زبان مورد نظر خودت بگویی؛ اگر کلاس زبان می‌روی و می‌خواهی معنی یک کلمه یا عبارت را پیدا کنی، در ادامه با "یاسمن" همراه باش. در این مطلب، می‌خواهیم یک برنامه تلفن همراه بسیار کاربردی به تو معرفی کنیم که با داشتن آن در چنته خودت، می‌توانی به ۸۰ زبان دنیا صحبت کنی!

"توریست اپ" چیست؟

همانطور که ممکن است حدس زده باشی،‌"توریست اپ" یک برنامه مترجم هوشمند است. این برنامه کاملاً ایرانی، به تو اجازه این را می‌دهد که با زبان خودت صحبت کنی تا ترجمه آن به زبان مقصد را به تو نشان دهد. به همین راحتی، با فشردن دکمه‌ای، می‌توانی مطالب مورد نظر خودت را بگویی و برنامه به طور خودکار، آن را به یکی از ۸۰ زبان موجود در حافظه نرم‌افزار ترجمه کرده و به تو نمایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: "با "اسنپ رز"، سرویس اختصاصی خانم‌ها، با آرامش و امنیت سفر کن!"

از دیگر ویژگی‌های این برنامه، می‌توان به قابلیت اضافه کردن جمله‌های پرکاربرد و حتی مورد علاقه، به لیست علاقه‌مندی‌ها اشاره کرد.

برنامه "توریست اپ"، همچنین اجازه ترجمه آفلاین را هم به تو می‌دهد تا اگر زمانی هم به اینترنت دسترسی نداشتی، بتوانی جملات خودت را ترجمه کنی. برای این کار تنها کافی است تا بسته زبان مورد نظر خودت را دانلود کرده و به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنی.

"یاسمن" آداب و رسوم استفاده از تکنولوژی تلفن همراه را معرفی می‌کند!" را اینجا بخوانید.

"توریست اپ" همچنین توانایی این را دارد که بتوانی از آن به عنوان یک دیکشنری قدرتمند استفاده کنی. با دیکشنری "توریست اپ"، می‌توانی اطلاعات اضافی مربوط به یک کلمه را پیدا کنی که می‌تواند یک ابزار تقویت زبان فوق‌العاده باشد.

در نهایت باید به تو بگوییم که "توریست اپ" بر ۸۰ زبان زنده دنیا تسلط دارد و تو را از یادگیری زبان جدید، با هدف سفر، بی‌نیاز می‌کند. با دانلود و خرید این برنامه، دیگر نیازی نیست نگران مشکلات زبانی خودت باشی!

برای خرید و نصب برنامه "توریست اپ" در تلفن همراه خودت، به وبسایت رسمی این برنامه مراجعه کن:

مطالب مرتبط

با این اپلیکیشن‌های اندروید، زندگی منظم‌تری داشته باش!
تکنولوژی

با این اپلیکیشن‌های اندروید، زندگی منظم‌تری داشته باش!