Yasaman

روش‌های ساخت بوم لب طبیعی در خانه!

معرفی ۳ روش ساخت بوم لب طبیعی در خانه

حتماً می‌دانی روغن نارگیل برای پوست فوق‌العاده است و خواص مرطوب کننده و آنتی‌اکسیدانی فراوانی دارد. این ماده به خصوص برای پوست لطیف لب‌ها مناسب بوده و می‌تواند به خوبی آن را تغذیه کند. برای آنکه بتوانی از فواید روغن نارگیل برای نرم کردن پوست لب استفاده کنی، "یاسمن" ۳ روش ساخت بوم لب طبیعی در خانه را به تو معرفی می‌کند.

۱. روغن نارگیل و آلوئه ورا:

برای درست کردن این بوم لب به یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل، نصف قاشق موم طبیعی و یک قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا احتیاج داری. روغن نارگیل و موم طبیعی را به صورت بن ماری، روی حرارت غیرمستقیم ذوب کن و آنها را بهم بزن. اجازه بده ترکیب خنک شود و سپس ژل آلوئه ورا را به آن اضافه کن. ترکیب را درون یک ظرف ریخته و اجازه بده خودش را بگیرد.

بیشتر بخوانید: "راهنمای خرید بوم لب برای زیبایی بیشتر لب‌های تو!"

۲. روغن نارگیل و وازلین:

برای درست کردن بوم لب به نصف قاشق چایخوری روغن نارگیل و یک قاشق غذاخوری وازلین احتیاج داری. وازلین را به صورت بن ماری ذوب کن و روی آن روغن نارگیل اضافه کن. ترکیب را درون ظرفی بریز و اجازه بده خنک شود.

۳. روغن نارگیل و روغن جوجوبا

برای درست کردن این بوم لب طبیعی که نرمی ابریشمی به لب‌هایت می‌بخشد، به یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل و ۵ قطره روغن جوجوبا احتیاج داری. روغن نارگیل را با حرارت غیرمستقیم ذوب کن و ۵ قطره روغن جوجوبا روی آن بریز. ترکیب را به خوبی بهم بزن و درون ظرفی بریز و به مدت نیم ساعت درون فریزر قرار بده تا خودش را بگیرد.

"با خرید این محصولات زیبایی تنها پول خود را هدر می‌دهی!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟