Yasaman

رنگ مو شرابی برای تمام انواع موها با رنگ‌های مختلف

رنگ مو شرابی برای موهای مختلف و تمام رنگ‌ها: موهای مشکی

رنگ مو شرابی معمولا به موی قرمز یا قهوه‌ای با تون بنفش گفته می‌شود. اگر دوست داری موهایت را شرابی کنی، "یاسمن" برای هر رنگ مویی که داری، راهنماییت می‌کند تا این کار را با خیال راحت انجام دهی.

خوشبختانه شرابی کردن موی تیره بسیار ساده است، اما این رنگ برای موهای روشن دردسرهایی به همراه دارد. خودت را آماده کن تا روش‌های شرابی کردن موهایت را بخوانی.

رنگ موی شرابی برای موهای مشکی:

اگر موهایت مشکی است، درآوردن رنگ مو شرابی کمی سخت می‌شود، چون ممکن است قهوه‌ای شود. برای جلوگیری از قهوه‌ای شدن موهایت، بهتر است اول آنها را دکلره کنی تا به رنگ قهوه‌ای یا رنگ قرمز مانندی دربیایند، سپس رنگ شرابی را روی موهایت بگذار. باید بدانی که دکلره برای موها مضر است و اگر صحیح استفاده نشود، ممکن است باعث تخریب آنها شود.

بیشتر بدانید: "هایلایت روی موی مشکی بدون تغییر رنگ زمینه موها"

رنگ مو شرابی برای موهای مختلف و تمام رنگ‌ها: موهای خرمایی یا قهوه‌ای

رنگ موی شرابی برای موهای خرمایی یا قهوه‌ای:

اگر رنگ طبیعی موهایت قهوه‌ای یا خرمایی است، بهترین رنگ مو برای شرابی کردن را داری و برای شرابی کردن موهایت تنها یک تیوب رنگ نیاز داری!

رنگ مو شرابی برای موهای مختلف و تمام رنگ‌ها: موهای دکلره شده

رنگ مو شرابی برای موهای دکلره شده:

اگر موهایت بلوند یا روشن است، احتمال این که دست آخر موهایت بنفش روشن شود، بسیار زیاد است که ممکن است دوست نداشته باشی. اولین قدم برای تو، زدن یک رنگ پایه (مانند قرمز-قهوه‌ای) به موهایت است. بعد از اینکه رنگ موهایت به پایه رسید، به سادگی رنگ مو شرابی را روی آن بگذار.

"چند مدل رنگ موی روشن برای پوست سبزه" را اینجا بخوانید.

رنگ مو شرابی برای موهای مختلف و تمام رنگ‌ها: برای موی شرابی با حنا

رنگ موی شرابی با حنا:

می‌توانی موهایت را با حنا و بدون استفاده از مواد شیمیایی، شرابی کنی. اگر موهای قهوه‌ای روشن یا خرمایی داری، برای شرابی کردن آنها، فقط نیاز به کمی پودر حنا و آب لیمو (یک پیمانه) داری. اما اگر موهای تیره داری، علاوه بر حنا و آب لیمو، اضافه کردن کمی پوره چغندر (یک عدد) هم مفید است.

بیشتر بخوانید: "ترکیب رنگ موی دودی با سایر رنگ‌ها برای خانم‌هایی با پوست سبزه و سفید"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟