Yasaman

چند مدل لباس شب زیبا از مزون طراح ایرانی، "فرناز سلمانی"

مدل لباس شب با بالاتنه کار شده و دامن کوتاه دنباله‌دار

لباس شب و انتخابی سخت از میان انواع مدل‌ها و رنگ‌ها برای خانم‌های خوش‌سلیقه ایرانی! خیلی سخت است که از میان این همه طرح و برند، یک مدل لباس شب مناسب را برای مراسم خود پیدا کنی که مطابق با فرهنگ و سلیقه خانم‌های ایرانی هم باشد! "یاسمن" به تو حق می‌دهد که کمی سردرگم شوی و انتخاب برایت سخت باشد.

او امروز قصد دارد تو را با طراح ایرانی دیگری آشنا کند: "فرناز سلمانی". این طراح خوش‌سلیقه، دستی هم در کار طراحی لباس عروس دارد و لباس عروس‌های زیبایی را تاکنون دوخته است. با هم نگاهی به چند مدل لباس شب از مزون او می‌اندازیم.

مدل لباس شب دخترانه با بالاتنه کار شده و دامن کوتاه دنباله‌دار لباسی که در تصویر بالا می‌بینی، مدل خاصی است که طراحی آن، ما را به یاد پرنسس‌های افسانه‌ای می‌اندازد! طرح‌های گل کار شده روی دامن لباس، هماهنگی زیبایی با طرح و رنگ بالاتنه آن دارد. پشت دامن نیز بلندتر از جلوی آن است که به جذابیت رؤیایی آن افزوده است!

"مدل پالتو چهارخانه از ۲ مزون مطرح دنیا" را اینجا بخوانید.

مدل لباس شب با دامن بلند و بالاتنه توری

مدل لباس شب با دامن بلند و بالاتنه توری و کار شده

این لباس مجلسی زیبا به رنگ قرمز جذاب که با زیپ در قسمت پشت بسته می‌شود، کاملاً روی اندام می‌نشیند و زیبایی تو را دوچندان می‌کند. آستین‌های توری و کار شده آن هم هماهنگ با قسمت بالاتنه کار است. همچنین، دامن زیبای لباس، دنباله کوتاهی دارد که اصلاً دست و پا گیر نیست.

مدل لباس شب بدون آستین با دامن کوتاه و بالاتنه کار شده

مدل لباس شب دخترانه بدون آستین با دامن کوتاه و بالاتنه کار شده

این مدل چشمگیر با رنگ جذاب خود، در قسمت بالاتنه با گل‌های زیبایی تزئین شده و مدل دامن آن با چین‌های منظم، بسیار دوست‌داشتنی است.

بیشتر بخوانید: "آخرین مدل پالتو بارانی با رنگ‌های جدید سال"

مطالب مرتبط

گالری عکس کیف و کفش ست ایرانی با طرح گل ارکیده!
مد

گالری عکس کیف و کفش ست ایرانی با طرح گل ارکیده!