Yasaman

اصولی که باید در انتخاب رنگ‌ها برای گریم انواع صورت به یاد داشته باشی!

مهم‌ترین اصولی که باید در انتخاب رنگ‌ها برای گریم انواع صورت به یاد داشته باشی!

گریم در آینده نزدیک به بخش مهمی از آرایش هر زنی تبدیل می‌شود؛ ولی برای غیر حرفه‌ای‌ها ممکن است کمی دلهره‌آور باشد؛ زیرا سردرگمی در انتخاب رنگ و تونالیته مناسب رنگ پوست، کار آسانی نیست. به همین دلیل، ما در اینجا اصول مهم انتخاب رنگ در گریم انواع صورت را به تو یاد می‌دهیم.

در گریم انواع صورت هر زنی باید از کرم پودرهایی با رنگ‌های مناسب برای کانتورینگ صورت استفاده کند. در این مقاله، راهنمایی‌های ما را درباره چگونگی انتخاب رنگ‌های مناسب برای گریم انواع صورت بخوان.

"اسرار استفاده از کرم گریم و همه نکته‌هایی که باید در این باره رعایت کنی!" را اینجا بخوانید.

۱. نوع کرم پودر خود را انتخاب کن: برخی خانم‌ها دوست دارند از کرم پودرهای مایع استفاده کنند و برخی دیگر هم از انواع جامد یا پنکیک‌ها را می‌پسندند. باید بدانی که هر دوی این‌ها گزینه‌هایی عالی برای میکاپ هستند؛ ولی توصیه ما به تو شروع کار با کرم پودر مایع با بافتی نرم و سبک است. در ادامه، استفاده از پنکیک به تو کمک می‌کند که اصول مهم گریم انواع صورت را در اختیار کامل خود بگیری و کنترل بیشتری روی مناطق تیره و روشن پوست داشته باشی.

۲. همیشه تست کن: همیشه بهتر است که ابتدا رنگ‌های مختلف کرم پودر را روی پوست خود تست کنی تا بفهمی کدام تونالیته رنگی، بهترین رنگ برای پوست تو است. برای هایلایت و برجسته کردن اجزای صورت در گریم انواع صورت باید کرم پودری دو درجه روشن‌تر از آن را انتخاب کنی و برای مناطق تیره نیز کرم پودری یک تا دو درجه تیره‌تر را به کار ببری.

۳. رژگونه را فراموش نکن: اضافه کردن کمی رنگ سرخ در قسمت سیب گونه‌ها، راهی عالی برای رنگ و لعاب دادن به صورت است. ساده‌ترین راه این کار این است که لبخند بزنی و قسمت برجسته گونه‌های خود را کمی سرخ کنی.

۴. از برس‌های خوب استفاده کن: اگر چه این مسئله به ظاهر هیچ ارتباطی به انتخاب رنگ مناسب کرم پودر در گریم انواع صورت ندارد، ولی استفاده از برس‌های با کیفیت که رنگ‌ها را به خوبی با هم ترکیب می‌کنند، برای کانتورینگ صورت و محو کردن خطوط ضروری است؛ زیرا ترکیب رنگ‌ها مهم‌ترین بخش در فرایند گریم انواع صورت است.

برای این منظور، استفاده از برس‌هایی با موهای طبیعی بهترین انتخاب است؛ زیرا کوتیکول‌های موجود در موهای آن‌ها، کرم پودر را به آسانی جذب و با دقت پخش می‌کنند.

بیشتر بخوانید: "چگونه از گريم برای كوچک كردن بينی استفاده کنیم؟"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد