Yasaman

طراح اصلی Céline این برند فرانسوی را ترک می‌کند؟

طراح اصلی برند سلین استعفا ‌می‌دهد؟

بنا به اعلام منابع بسیار، شرکت بزرگ LVMH که مالک برند فرانسوی Céline بوده، در حال مصاحبه با طراحان متعدد برای جایگزینی "فیبی فیلو" Phoebe Philo مدیر خلاقیت این برند فرانسوی است. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا از جزئیات این خبر و پخش شدن شایعه آن مطلع بشوی.

بنا به اعلام چند منبع موثق، گویی شرکت LVMH با هدف جایگزین کردن طراح اصلی برند Céline، "فیبی فیلو" و همین طور بازسازی تیم طراحی آن، در حال برگزاری مصاحبه با طراحان دیگر است. این اقدامات در راستای آمادگی این برند برای استعفای افیلو انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: "رونمایی از بخش دوم همکاری برند "لوئی ویتون" و هنرمند مشهور "جف کونز"

"فیبی فیلو" که در سال ۲۰۰۸ به Céline پیوست، موفق شد در طول مدت همکاری نه ساله خود با این برند فرانسوی، با طراحی‌های خلاقانه و مینیمالیستی خود، بار دیگر آن را تبدیل به یک قدرت در دنیای مد بکند.

وی که از کالج Central Saint Martins لندن فارق‌التحصیل شده، نقش بزرگی در طراحی بسیاری از کیف‌های مشهور برند Céline بازی کرده است. در دهه گذشته، او موجب شد که فروش سالانه این برند از ۲۰۰ میلیون دلار در سال، به بیش از ۷۰۰ میلیون دلار برسد.

"فیبی فیلو" با "استلا مک‌کارتنی" درس خوانده و زمانی که استلا در سال ۱۹۹۷، شغل مدیر خلاقیت برند Céline را از "کارل لاگرفلد" تحویل گرفت، او را همراهی کرد. بعدها وقتی که "استلا مک‌کارتنی" این برند را ترک کرد تا برند خود را تأسیس کند، "فیلو" به آن پروژه ملحق نشد و در Céline باقی ماند.

با این که برند Céline چندین سال با هدایت "مایکل کروس" توانست موفقیت کوتاهی را تجربه کند، اما هیچ وقت این رشد و موفقیت به اندازه زمانی نرسید که "فیبی فیلو" در سال ۲۰۰۸ وارد مجموعه شد.

اکنون که این طراح خلاق و موفق به طور احتمالی در حال ترک برند Céline است، باید دید که چه کسی جایگزین او می‌شود و این برندی که به تازگی طعم موفقیت چشیده را به کدام سو می‌برد.

"قانون جدید فرانسه ویرایش مخفیانه تصاویر مدل‌ها را ممنوع کرد!" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

گالری عکس کیف و کفش ست ایرانی با طرح گل ارکیده!
مد

گالری عکس کیف و کفش ست ایرانی با طرح گل ارکیده!