Yasaman

کوچک کردن بینی با استفاده از زنجبیل

روش کوچک کردن بینی با استفاده از زنجبیل

اگر از داشتن بینی بزرگ رنج می‌بری و به دنبال راهی برای رهایی از آن هستی، به جای عمل جراحی با هزینۀ گران یا استفاده از کانتورینگ آرایشی، می‌توانی با استفاده از راه حلی ساده‌تر و البته مؤثرتر به نتیجۀ دلخواهت برسی. امروز "یاسمن" برایت ترکیب‌‌هایی را در نظر گرفته که با استفاده از آن‌ها می‌توانی بینی خود را کوچک‌تر کنی.

مخلوط اول: زنجبیل تازه را آسیاب کن و با مقدار آب کمی مخلوط کن تا به حالت خمیر در آید. پس از آن، مقداری از خمیر را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی بینی‌ خود بگذار. سپس آن را به خوبی بشور.

مخلوط دوم: یک قاشق چای‌خوری زنجبیل آسیاب شده، یک قاشق چای‌خوری خمیر دندان و یک قاشق غذاخوری سرکۀ سیب را در ظرفی به خوبی مخلوط کن. سپس مقدار کمی از آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی بینی خود بگذار. می‌توانی از این مخلوط سه الی چهار روز استفاده کنی.

معجون‌هایى طبيعى برای بزرگ كردن گونه‌ها را بخوانید.

مخلوط سوم: زنجبیل تازه را آسیاب کن. سپس آن را با آب مخلوط کن تا به حالت مایع در بیاید. محلولی را که درست کردی، روی بینی خود بمال و به مدت ۱۰ دقیقه بگذار بماند. فقط مراقب باش مایع با چشمانت تماس پیدا نکند، زیرا باعث سوزش می‌شود. اگر در ناحیه بینی احساس سوزش کردی، به سرعت آن را بشور تا قرمزی آن از بین برود. می‌توانی از این مخلوط به مدت پنج روز استفاده کنی.

مخلوط چهارم: زنجبیل را با روغن کرچک مخلوط کن. سپس روی بینی خود بمال و بگذار تا ۱۰ دقیقه بماند. فقط مراقب باش با چشمانت تماس پیدا نکند.

بیشتر بخوانیم: درمان افتادگی پلک با سفیدۀ تخم مرغ

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟