Yasaman

چگونه برای آرایش عروس خود برنامه‌ریزی کنیم؟

چطور برای آرایش عروس خود برنامه‌ریزی کنیم

هر چه به روز برگزاری مراسم عروسی خود نزدیک‌تر می‌شوی، هیجان و اضطراب تو هم بیشتر می‌شود. اگرچه این احساس طبیعی است، ولی با برنامه‌ریزی برای جزء جزء این جشن، می‌توان استرس را در آستانه مراسم از خود دور کرد.

در اینجا "یاسمن" به تو یاد می‌دهد که چگونه برای آرایش عروس خود پیش از مراسم برنامه‌ریزی کنی و برای این کار به چه نکاتی توجه خاص بکنی.

"آموزش آرايش عروس با متدهای جدید" را اینجا بخوانید.

سبک شخصی خودت را انتخاب کن: پیش از عروسی، حتماً باید سبک شخصی خود را برای آرایش عروس انتخاب کنی و در این زمینه هم زیبایی عروس، بهترین عامل برای انتخاب است. در ضمن، به یاد داشته باش که این کار به معنای کنار گذاشتن میکاپ معمول خود و زیاده‌روی در آرایش نیست.

مدل لباس، مدل مو و رنگ زمینه مراسم عروسی را در نظر بگیر: لباس عروس، مدل موی عروس و رنگ زمینه مراسم، از مهم‌ترین مسائلی هستند که هنگام انتخاب مدل آرایش عروس خود باید به آن‌ها توجه کنی.

آرایشگر خود را انتخاب کن: انتخاب یک آرایشگر حرفه‌ای و مورد اعتماد، از مهم‌ترین بخش‌های برنامه‌ریزی برای میکاپ عروس است؛ آرایشگری که سلیقه تو را بداند و بتواند با مهارت خود، میکاپ تو را زیبا و صورتت را بی‌نقص جلوه دهد. برای این منظور، پیش از مراسم عروسی می توانی با چند آرایشگر مشورت و سپس آرایشگر خود را انتخاب کنی.

بودجه خود را در نظر بگیر: آرایش عروس هزینه‌هایی دارد که با توجه به مهارت آرایشگر و ویژگی‌های سالن آرایشگاه تعیین می‌شود. پس با توجه به بودجه‌ات برای انتخاب آرایشگر خود تصمیم بگیر. این نکته را هم به یاد داشته باش که پرداخت هزینه بیشتر همیشه به معنای ارائه کار بهتر و حرفه‌ای‌تر نیست!

چند روز پیش از مراسم، میکاپ خود را امتحان کن: انتخاب مدل آرایش مناسب و آرایشگر حرفه‌ای به معنای پایان کار تو نیست! بنابراین، حتماً چند روز پیش از مراسم عروسی، میکاپ مورد نظر خود را روی صورتت اجرا کن تا از بی‌نقص بودن آن مطمئن شوی و اطمینان حاصل کنی که میکاپ به صورت تو می‌آید.

عکس‌های عروسی را فراموش نکن: بسیار مهم است که مدل میکاپ صورت عروس خود را طوری انتخاب کنی که در عکس‌ها زیبا و البته طبیعی دیده شود. استفاده از کرم پودرهای سبک و رنگ‌های زنده، ولی ملایم برای این منظور مفید است. در ضمن، در نظر داشته باش که عکاسی مراسم عروسی تو در نور طبیعی روز انجام می‌شود یا زیر نور چراغ‌های سالن.

بیشتر بخوانید: "آلبوم عکس جدیدترین آرایش عروس"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس