Yasaman

روز قبل از عروسی، از ماسک شفاف کننده پوست استفاده کن!

معرفی ماسک‌های شفاف کننده برای انواع پوست در روز قبل از عروسی

صرف نظر از میزان آرایشی که می‌خواهی در روز عروسی خود استفاده کنی، بهتر است پوست خود را تمیز، شفاف و نرم نگه داری. با این کار، آرایش بهتر روی پوست تو می‌خوابد و درخشش و جذابیت چهره تو چندین برابر می‌شود. به همین دلیل، امروز "یاسمن" ۳ ماسک شفاف کننده پوست مناسب برای انواع پوست را به تو معرفی می‌کند. با توجه به نوع پوست خود، ماسک شفاف کننده مناسب خود را انتخاب کرده و روز قبل از عروسی از آن استفاده کن.

ماسک شفاف کننده برای پوست خشک:

برای درست کردن این ماسک شفاف کننده برای پوست خشک طبیعی، یک قاشق غذاخوری شکر قهوه‌ای را با یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل در کف دست خود ترکیب کن. این ترکیب را به مدت ۵ دقیقه روی پوست خود ماساژ بده تا از شر سلول‌های مرده پوست خلاص بشوی.

بیشتر بخوانید: "معرفی ۲ روش استفاده از عسل برای شفاف شدن پوست"

ماسک شفاف کننده برای پوست مخلوط:

برای درست کردن این ماسک شفاف کننده برای پوست مخلوط باید کمی شیر بجوشانی. پس از آنکه شیر جوشیده خنک شد، کف روی آن را با قاشق جمع کن و آن را برای ماسک نگه دار. یک عدد موز را له کن و یک تخم مرغ و یک قاشق چایخوری عسل طبیعی به آن اصافه کن. سپس کف روی شیر را به آن اضافه کرده و آن را به خوبی بهم بزن. در نهایت این ماسک را روی پوست صورت خود پخش کن. پس از ۱۰ دقیقه، صورت خود را با آب ولرم آبکشی کن.

ماسک شفاف کننده برای پوست چرب:

برای درست کردن ماسک شفاف کننده برای پوست چرب یک عدد گوجه فرنگی را با کمی آبلیمو له کن. سپس کمی رنده پوست پرتقال را روی آن بریز و به خوبی هم بزن. سپس ترکیب را روی پوست خود بگذار و پس از آنکه خشک شد، صورت خود را آبکشی کن.

"معرفی روش‌های کاربردی درمان جوش چانه پیش از عروسی!" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

نکته‌هایی که باید برای جلوگیری از التهاب صورت خود پیش از عروسی بدانی!
عروسی

نکته‌هایی که باید برای جلوگیری از التهاب صورت خود پیش از عروسی بدانی!