Yasaman

رونمایی از عطر Poison Girl رولی از دیور!

معرفی رول عطر خوشبوی Poison Girl از دیور

عطر Poison Girl از دیور که در ژانویه سال ۲۰۱۶ معرفی شد، عضو جدید خانواده عطر Poison از دیور بود که برای طرفداران جوان این برند قدیمی لوکس طراحی شده است. حالا دیور یک مدل رولی از این عطر را معرفی کرده که تجربه استفاده از عطر را تغییر می‌دهد. "یاسمن" تو را با جزییات این عطر بیشتر آشنا می‌کند.

بیشتر بخوانید: "پیشنهاد رایحه بهاری "یاسمن" برای تو: ادکلن زنانه معروف گلی فوق‌العاده از برند "دیور"

عطر Poison Girl که در یک شیشه صورتی با طرح کلاسیک Poison تولید شده، رایحه‌ای گلی تلخ-شیرین دارد که برای زنان ساختارشکنی طراحی شده که به دنبال آرزوهای خود می‌روند.

ساختار این عطر حاوی مواد خام ارزشمندی است. پرتقال تلخ سیسیلی (Sicily) این ترکیب جذاب را آغاز کرده و ما را به قلب سرشار از گل رز این عطر می‌برد. قلب این عطر در تسخیر گل رز شهرهای گرس فرانسه (Grasse) و دمشق است. این عطر جذاب با دانه تونکا از ونزوئلا، چوب صندل از سریلانکا، بلسان تولو، وانیل و بادام و در انتها با رایحه‌ای گرم و شرقی به پایان می‌رسد.

A post shared by Dior Official (@dior) on

حالا برند دیور تصمیم گرفته تا این ترکیب جادویی و خوشبو را در شیشه‌ای رولی به فروش برساند. دیور ادعا می‌کند که این روش زدن عطر یک روش ساده و شیک بوده که میزان عطر مورد نیاز را به سادگی روی پوست می‌مالد.

جنس عطر در این شیشه هم به گونه‌ای تغییر یافته تا به صورت سبک و تازه روی پوست مالیده شود و رایحه خود را آزاد کند. از نکات مثبت دیگر این عطر می‌توان به سادگی جابه‌جایی آن اشاره کرد. به سادگی این عطر زیبا و خوشبو را درون کیف خود بگذار و در مواقع لازم کمی از آن را روی پوست خود بمال.

"عطرهای جدید کیم کارداشیان با طرح قلب‌های خوش‌رنگ!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟