Yasaman

چگونه با استفاده از سایه چشم، خط چشم بسازیم؟

روش ساخت خط چشم با استفاده از سایه چشم

آیا دوست داری خط چشم خود را با گرایش‌های روز همگام کنی، ولی نمی‌توانی محصول رنگی مورد نظر خود را پیدا کنی؟ راه حل تو در یک جعبه سایه رنگارنگ نهفته است. برای داشتن خط چشم‌های جذاب و رنگی، می‌توانی از سایه چشم استفاده کنی. در ادامه، "یاسمن" تو را با روش ساخت خط چشم با استفاده از سایه چشم آشنا می‌کند.

برای درست کردن خط چشم رنگی و متنوع با استفاده از سایه چشم به مواد زیر احتیاج داری:

  • یک محفظه کوچک
  • سایه چشم به رنگ دلخواه
  • آب
  • پرایمر سایه چشم (در صورت تمایل)
  • گوش پاک کن
  • قلموی خط چشم باریک

پیش از شروع به کار دست‌های خود را بشور و آنها را ضدعفونی کن. سپس سایه چشم مورد نظر خود را از بسته خارج کرده و آن را با استفاده از یک گوش پاک کن تمیز، خرد کن. تکه‌ها و پودر سایه چشم را درون محفظه کوچک بریز.

بیشتر بخوانید: "بهترین برندهای لوازم آرایشی فرانسوی"

سپس پودرها را با استفاده از گوش پاک کن به خوبی ترکیب کن تا تکه‌های درشت سایه چشم هم پودر شود. حالا نوبت به آب می‌رسد.

چند قطره آب روی پودرها بریز و مواد را با استفاده از یک قلموی خط چشم باریک ترکیب کن تا خمیری یکدست بسازند. مواد را تا جایی هم بزن که دیگر گلوله‌های سایه چشم در آنها وجود نداشته باشد.

در نهایت اگر دوست داری، می‌توانی کمی پرایمر سایه چشم به ترکیب اضافه کنی. این کار کاملاً دلبخواهی بوده و انجام ندادن آن مشکلی برای خط چشم تو ایجاد نمی‌کند. اضافه کردن پرایمر به ترکیب باعث افزایش ماندگاری خط چشم برای آرایش تو می‌شود.

در نهایت ترکیب را دوباره به خوبی مخلوط کن تا بار دیگر موادی یکدست و خمیری داشته باشی. خط چشم تو آماده است می‌توانی آن را درون محفظه نگه داشته و با استفاده از قلموی آرایشی، چشم‌هایت را زیبا کنی!

"برس‌های آرایشی خود را باید هر چند وقت یک بار تمیز کنیم؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد