Yasaman

با عطر جدید دولچه و گابانا برای بهار آشنا شو!

معرفی عطر جدید دولچه و گابانا برای بهار

چه چیزی برای فصل بهار مناسب‌تر از یک رایحه گلی جذاب است؟ اگر دوست داری بهار خود را به عطر باغ‌های دل‌انگیز ایتالیا مزین کنی، این پیشنهاد "یاسمن" را از دست نده! در ادامه این مطلب تو را با عطر جدید دولچه و گابانا به نام Dolce Garden آشنا می‌کنیم.

عطر جدید دولچه و گابانا به نام Dolce Garden به طور رسمی از ابتدای سال ۲۰۱۸ عرضه شده و فصل جدیدی را در تاریخچه عطر دولچه باز می‌کند که در سال ۲۰۱۴ برای اولین بار معرفی شده است. نسخه‌های دیگری از این عطر به نام‌های Dolce Floral Drops و Dolce Rosa Excelsa به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ معرفی شده‌اند.

بیشتر بخوانید: "رونمایی از عطر Poison Girl رولی از دیور!"

عطر Dolce Garden یک رایحه گلی-اشتهاآور است که احساس لذت تجربه‌های خوب را به فرد می‌دهد. این عطر رایحه فکرهای باز و میل برای تجربه‌های لذت‌بخش را القا می‌کند که از شکوفه‌های باغ‌های گرم و زیبای جزیره سیسیل ایتالیا الهام گرفته است.

این عطر با رایحه گل‌های سفید، نت‌های تازه و میوه‌ای آغاز شده که به ناگاه آدم را به یاد خورشید مدیترانه می‌اندازد. قلب این عطر شامل گلبرگ‌هایی از یاسمن و نت‌هایی از نارگیل بوده که حسی به شدت زنانه و آفتابی ایجاد می‌کنند. بستر این عطر خوشبو با نت‌های چوبی و وانیل، کمی به سمت اشتهاآور می‌چرخد.

"عطر جدید "ایو سن لوران" تو را به اعماق دنیای گل‌ها می‌برد!" را اینجا بخوانید.

این عطر جدید هم در بطری مشابه دیگر نسخه‌های عطر Dolce به فروش می‌رسد که رنگ صورتی ملایمی دارد. در زیر ویدیوی تبلیغاتی این عطر را در یک باغ جزیره سیسیل ایتالیا تماشا کن:

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟