Yasaman

با این روش رفع موهای زائد بدن برای همیشه از شر آنها راحت شو!

روش خانگی رفع موهای زائد بدن به طور دائم

هر فردی با هر نژاد و ژنتیکی روی بدن خودش موهای زائد دارد که باید وقت و انرژی زیادی را برای رفع آنها صرف کند. اگر تو هم مثل ما، از موهای زائد بدن خود خسته شده‌ای و می‌خواهی هر چه سریع‌تر و درازمدت‌تر از شر آنها خلاص شوی، در این مقاله با "یاسمن" همراه باش. در ادامه یک روش خانگی و دائمی را برای رفع موهای زائد بدن به تو معرفی می‌کنیم که تو را از شر هزینه‌های زیاد خلاص می‌کند!

رفع موهای زائد بدن با شکر، لیمو و عسل

استفاده از شکر با عسل، می‌تواند یک جایگزین طبیعی برای وکس‌های پارافینی بازار باشد که برای رفع موهای زائد بدن به کار می‌روند. اضافه کردن کمی آبلیمو به این ترکیب، به سفید کردن موهای تو و کمتر دیده شدن آنها کمک می‌کند. ترکیب عسل و شکر یک موم غلیظ درست کرده که وقتی روی پوست خودت بزنی، آن را تغذیه می‌کند.

بیشتر بخوانید: "درمان موهای زائد صورت با استفاده از عرق رازیانه و لانولین"

برای درست کردن این ماسک رفع موهای زائد بدن خود، یک قاشق چایخوری شکر و یک قاشق چایخوری از عسل و آبلیمو را با هم در یک کاسه فلزی ترکیب کن. این کاسه فلزی را روی حرارت غیرمستقیم (روش بن ماری) بگذار.

پس از آنکه شکر حل شد و مواد تو به خوبی با هم ترکیب شدند، آن را از روی حرارت بردار تا خنک شود.

سپس کمی نشاسته یا ذرت روی قسمت‌هایی از بدن خودت بزن که می‌خواهی موهای زائد آنها را برداری. با این کار از چسبیدن موم به پوست خود جلوگیری می‌کنی.

بقیه کار را بلدی! برای رفع موهای زائد بدن خود، این وکس را با یک چوب بستنی در جهت رویش موها، روی پوست خودت بزن. سپس یک پارچه روی آن بگذار و اجازه بده وکس سفت شود. مرحله آخر رفع موهای زائد بدن تو، کندن وکس با پارچه از روی پوست است!

نکته: اگر هنگام جوشاندن مواد، ترکیب تو خیلی غلیظ شد، روی آن آب بریز و اگر رقیق بود، به آن نشاسته ذرت اضافه کن.

"لیزر موهای زائد بدن و صورت، راهی مناسب برای رهایی از مشکل بزرگ ما خانم‌ها!" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

کرم از بین برنده لک صورت و شفاف‌کننده پوست "اوسرین"
زیبایی

کرم از بین برنده لک صورت و شفاف‌کننده پوست "اوسرین"