Yasaman

آموزش آرایش عروس ساده کلاسیک

آموزش آرایش عروس ساده و کلاسیک

آرایش عروس ساده و کلاسیک، به هیچ وجه از مد نمی‌افتد و اتفاقاً مورد علاقه بسیاری از عروس‌ها نیز هست. اگر می‌خواهی در روز بزرگ زندگی خود احساس زیبایی کنی و در اوج شکوه، ساده به نظر برسی، آرایش عروس ساده کلاسیک را برای خود انتخاب کن.

ما در اینجا روش آرایش عروس ساده و کلاسیک و ویژگی‌های مهم آن را به تو یاد می‌دهیم و ریزه‌کاری‌های آن را با تو در میان می‌گذاریم.

این شیوه آرایش عروس ساده کلاسیک، زیبایی طبیعی عروس را با نگاهی عاشقانه گره می‌زند و چهره‌ای به یاد ماندنی از صورت او می‌سازد.

"چگونه برای آرایش عروس خود برنامه‌ریزی کنیم؟" را اینجا بخوانید.

ابتدا برای اطمینان از ماندگاری آرایش عروس ساده خود در تمام طول روز در مراسم عروسی، از کرم پودری سبک با ویژگی پوشانندگی بالا و دوام زیاد استفاده کن و عیوب پوست خود را با آن بپوشان. سپس، با استفاده از برس مخصوص، از پنکیک برای پوشش کامل چهره خود استفاده کن.

استفاده از کانسیلر روشن می‌تواند هر گونه نقصی را در قسمت زیر چشم‌ها از بین ببرد. در این مرحله از آرایش عروس ساده می‌توانی از اصول کانتورینگ صورت نیز برای رفع عیب‌های چهره خود استفاده کنی. به کار بردن هایلایتر را در مناطقی از صورت که لازم است، از یاد نبر.

میکاپ چشم اسموکی ملایم نیز بهترین انتخاب در آرایش عروس ساده کلاسیک است. از سایه خاکستری تیره پالت سایه چشم خود در گوشه خارجی چشم‌ها استفاده کن و سایه هایلایت را هم در گوشه داخلی و در قسمت وسط پلک‌ها بزن. خط چشم دلخواه خود را هم روی پلک‌ها رسم کن.

در صورت عدم تمایل، می‌توانی آرایش عروس ساده خود را بدون خط چشم انجام دهی؛ ولی استفاده از ریمل به نفع تو است.

حال زمان استفاده از رژ گونه صورتی یا گوشتی ملایم و مداد یا سایه ابرو برای مشخص کردن قاب و حالت ابروها است. در پایان آرایش عروس ساده خود می‌توانی رژ لب دلخواه خود را که بهتر است تونالیته گوشتی یا صورتی ملایم و براق داشته باشد، روی لب‌ها بزنی.

آرایش عروس ساده کلاسیک تو کامل شده است. از آن لذت ببر!

بیشتر بخوانید: "آموزش آرايش عروس با متدهای جدید"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس