Yasaman

قابلیت عکاسی پرتره به استوری اینستاگرم اضافه شد!

خبر اضافه شدن قابلیت عکاسی پرتره به استوری اینستاگرم

اگر از طرفداران اضافه کردن استوری‌های جذاب از چهره خود و دوستانت در اینستاگرم هستی، این خبر تو را شگفت‌زده می‌کند. طبق آخرین به روز رسانی برنامه اینستاگرم، این اپلیکیشن حالت پرتره را به استوری اضافه کرده که می‌توان تصاویر بهتری از چهره با آن گرفت. با "یاسمن" جزئیات این خبر را بخوان.

از زمان شایع شدن سلفی و اضافه شدن دوربین‌های دوگانه به جلوی گوشی‌های هوشمند، طرفداران گرفتن عکس‌های پرتره به شدت افزایش پیدا کرده است. حالا اینستاگرم هم با قابلیت جدید خود این تمایل افراد را پاسخ می‌دهد.

بیشتر بخوانید: "با این اپلیکیشن‌های اندروید، زندگی منظم‌تری داشته باش!"

قابلیت جدید اینستاگرم Focus نام دارد که با انتقال دوربین استوری اینستاگرم به آن حالت، چهره تو را شناسایی کرده و تصویر پرتره زیباتری از تو می‌اندازد.

عکاسی پرتره حالتی است که پشت زمینه سوژه که چهره فرد است، کاملاً محو شده و چهره فرد به صورتی واضح و روشن‌تر در مرکز کادر قرار می‌گیرد. در این حالت تمام تمرکز یا Focus لنز روی چهره بوده و پس زمینه به صورت تار در عکس می‌افتد.

اضافه شدن قابلیت عکاسی پرتره استوری اینستاگرم در آخرین به‌روز رسانی

در حال حاضر، قابلیت Focus روی اکثر گوشی‌های آیفون و بعضی از گوشی‌های اندرویدی فعال بوده و اگر صاحب این گوشی‌ها هستی، می‌توانی تصاویر جذابی از چهره خود و دوستانت بگیری.

در این به روز رسانی، اینستاگرم همچنین از قابلیت منشن mention کردن افراد در استوری رونمایی کرده که می‌توان به راحتی و با انتخاب برچسب آن، افراد را در استوری‌ها منشن کنی!

"با "اسنپ رز"، سرویس اختصاصی خانم‌ها، با آرامش و امنیت سفر کن!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن