Yasaman

عطر جدید گوچی برای بهار ۲۰۱۸ با رایحه‌ای تازه!

معرفی عطر جدید گوچی برای بهار ۲۰۱۸ با رایحه‌ای تازه!

برند مشهور گوچی که پاییز سال گذشته را با عطر لطیف و گلی Gucci Bloom آغاز کرد،‌ برای سال ۲۰۱۸ هم برنامه جالبی دارد. عطر جدید این برند Gucci Bloom Acqua di Fiori نام داشته که به معنای آب گل‌ها است. در ادامه با "یاسمن" از جزئیات این عطر باخبر شو!

عطر Gucci Bloom Acqua di Fiori که قرار است به عنوان اولین شاخه عطر Gucci Bloom منتشر شود، در بهار سال ۲۰۱۸ وارد بازار می‌شود. این عطر دومین رایحه ارائه شده تحت رهبری کارگردان هنری جدید این برند، "الساندرو میکل" Alessandro Michele است.

بیشتر بخوانید: "پاییزی رؤیایی با عطر جدید Gucci برای سال ۲۰۱۷"

این رایحه جدید نوید کاراکتری تازه، پرانرژی و واضح‌تر را می‌دهد که از دوستی و رابطه میان زنان و همچنین هیجان و لذت جوانی الهام گرفته است.

درست مانند عطر Gucci Bloom، این عضو جدید خانواده هم ترکیب ظریف ادویه‌ای و گلی خود را حفظ کرده و متشکل از گل‌های رز، یاسمن و پیچ امین الدوله چینی بوده که با ورود آکوردهای سبز، حسی تازه‌تر پیدا کرده‌اند.

بستر تمام این گل‌های زیبا، چوبی و مشکی است که برای انتقال گرما و عمق به رایحه استفاده شده‌ است. گفته می‌شود که این عطر رایحه‌ای هیجان‌انگیز، جذاب، سبز و گلی بوده که مواد اولیه به شدت غلیظی دارد.

"با عطر جدید دولچه و گابانا برای بهار آشنا شو!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟