Yasaman

این لوازم آرایشی را باید هر روز سال در کیف خود داشته باشی!

لوازم آرایشی ضروری که همیشه باید داشته باشی

اگر چندان طرفدار آرایش کردن و لوازم آرایشی نیستی و تازه می‌خواهی شروع به جمع کردن لوازم آرایشی کنی، این مطلب به تو کمک می‌کند. در ادامه لوازم آرایشی را به تو معرفی می‌کنیم که باید هر روز سال در کیف خود داشته باشی. با "یاسمن" همراه باش تا این لوازم آرایش ضروری را بشناسی!

پرایمر یا روغن پرایمر:

مانند یک نقاشی هنرمندانه، انجام آرایش صورت بی‌نقص و جذاب هم نیازمند زیرسازی است. به همین دلیل پرایمر یا روغن پرایمر از ضروریات کیف آرایشی هر خانمی است. اگر پوست خشکی داری، بهتری است از روغن پرایمر استفاده کنی تا آن را مرطوب و تغذیه کند.

بیشتر بخوانید: "پرایمر سایه چشم چه کاربردی در آرایش چشم‌ها دارد؟"

کرم پودر و کانسیلر مناسب:

پس از انجام زیرسازی آرایشی پوست صورت، نوبت به بخشیدن رنگ یکدست و جذاب به پوست صورت می‌رسد. کرم پودر مایع و یک کانسیلر مناسب، آرایش تو را بسیار حرفه‌ای و زیبا می‌کند. یک کرم پودر خوب، محصولی است که پوست تو را به خوبی پوشانده و درخشش طبیعی پوست را به نمایش می‌گذارد. کانسیلر مناسب هم باید قدرت پوشانندگی بالا داشته و همچنین یک درجه از رنگ پوست تو روشن‌تر باشد.

اسفنج محو کردن آرایشی:

ممکن است برس‌های آرایشی زیادی با اندازه‌های متفاوتی داشته باشی، اما باید بدانی که برای محو کردن آرایش صورت، هیچ چیزی مانند یک اسفنج حرفه‌ای عمل نمی‌کند. با داشتن اسفنج محو کردن آرایش درون کیف خود، می‌توانی در صورت لزوم، سریع آرایش خود را تازه کنی.

فرمژه:

فرمژه یکی از ضروری‌ترین وسایل کیف آرایشی است. حتی اگر دوست نداری روی مژه‌های خود را با ریمل بپوشانی، می‌توانی به سرعت و با استفاده از فرمژه، به مژه‌های خود حالت بدهی.

پالت سایه چشم با رنگ‌های طبیعی:

داشتن یک پالت سایه چشم با رنگ‌های طبیعی می‌تواند خیلی کاربردی باشد. با استفاده از رنگ‌های این پالت، می‌توانی برای دانشگاه، محل کار و مناسبت‌های دیگر آرایشی زیبا و باوقار داشته باشی.

"پالت سایه چشم جدید "بی‌یو" با ۸ رنگ دوست‌داشتنی برای آرایش حرفه‌ای چشم‌ها" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

آموزش آرایش لب ساده در ۳ مرحله
آرایش

آموزش آرایش لب ساده در ۳ مرحله