Yasaman

آموزش کوتاهی مو برای قسمت جلوی موها

آموزش کوتاهی مو به روشی ساده برای قسمت جلوی موها

وقتی می‌خواهی قسمت جلوی موهای خود را به شکل چتری با بلندی دلخواه کوتاه کنی، حتماً لازم نیست که برای این کار به آرایشگاه بروی. ما آموزش کوتاهی مو برای قسمت جلوی موها را به روشی ساده در این مقاله به تو می‌گوییم که می‌توانی آموزش ویدئویی آن را نیز در ادامه ببینی.

در ادامه این مطلب، توضیحات ما را بخوان و آموزش کوتاهی مو را برای قسمت جلوی موها در فیلم زیر ببین تا به ساده‌ترین شکل این کار را خودت در منزل انجام دهی.

"مدل کوتاهی مو زنانه خودت را بر اساس شکل صورت انتخاب کن!" را اینجا بخوانید.

برای این کار، ابتدا با استفاده از یک شانه موی پلاستیکی و ساده مانند آنچه در فیلم آموزش کوتاهی مو می‌بینی، دو دسته از موهای جلوی سر خود را در قسمت راست و چپ در امتداد خط زاویه ابروها جدا کن.

دو دسته موی دو طرف سر را یکی کن و آن را به طرف پایین دسته کن. حالا سعی کن ریشه موها را در امتداد خطی مستقیم جدا کنی. برای این کار از انتهای دسته شانه پلاستیک کمک بگیر.

وقتی مطمئن شدی ریشه موها در امتداد خطی مستقیم است، بقیه موهای خود را با استفاده از کش در پشت سر ببند. پیش از کوتاه کردن موها از اتوی مو استفاده کن و دسته جلوی موها را اتو کن تا موها کاملاً صاف و یکدست شوند.

حالا دسته موها را از قسمت یک‌سوم انتهایی ریشه آن‌ها مانند آنچه که در فیلم آموزش کوتاهی مو می‌بینی تا انتهای ساقه آن‌ها بپیچ. موهای پیچیده شده را از قسمت زیر چانه بگیر و با استفاده از قیچی تیزی آن‌ها را به شکل مستقیم ببر.

حال انتهای موها را کمی باز کن و آن‌ها را به کمک قیچی به صورت زیگزاگ برش بزن. موهایت را باز کن و به دلخواه، فرق خود را به شکل یکطرفه یا وسط دربیاور و مدل موی مورد نظرت را انتخاب کن. با یاد گرفتن این آموزش کوتاهی مو می‌توانی به راحتی بخش جلوی موهای خود را خودت در منزل به شکلی مرتب و تمیز کوتاه کنی.

بیشتر بخوانید: "مدل کوتاهی مو برای آن‌ها که می‌خواهند شیک و خاص باشند!"

آموزش کوتاهی مو به روشی اسان برای قسمت جلوی موها

توضیحات ما را بخوان و آموزش کوتاهی مو را برای قسمت جلوی موها در فیلم زیر ببین تا به ساده‌ترین شکل این کار را خودت در منزل انجام دهی.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟