Yasaman

مراحل زیبایی شب اول عروسی که باید دور از چشم داماد انجام شوند

مراحل زیبایی شب اول عروسی دور از چشم داماد

بالاخره زیر یک سقف زندگی می‌کنید! او شریکی است که به عنوان نیمۀ دوم خودت برای ادامۀ زندگی انتخاب کرده‌ای و او نیز تو را به عنوان عروس و زن زندگی خودش انتخاب کرده است. در شب‌های اول این زندگی مشترک، احساسات بسیاری مانند عشق، شور و هیجان، ترس و نگرانی و.. به تو هجوم می‌آورند. "یاسمن" می‌خواهد که تو در چشم شوهرت، زیباترین عروس‌ها باشی؛ بنابراین برای تو توصیه‌هایی را دارد که باید آن‌‌ها را بدون اطلاع همسرت و به صورتی پنهانی انجام دهی.

برداشتن موهای زائد بدن: کاملاً می‌دانیم که تو نه تنها به اهمیت اپیلاسیون موهای زائد قبل از شب عروسی آگاه هستی بلکه برای این مرحله وقت و توجه زیادی را هم صرف کرده‌ای. اما باید سریع به حمام بروی و از عدم وجود حتی یک موی زائد و غیرمنتظره روی بدنت هم کاملاً مطمئن شوی.

تمیز کردن دندان‌ها و جویدن آدامس خوشبو و طراوت بخش: خوش بو بودن دهان در شب عروسی موضوع بسیار مهمی است. بنابراین به محض رسیدن به هتل، دندان‌هایت را به دقت تمیز کن و از آدامس یا هر مادۀ خوشبو کنندۀ دهان استفاده کن.

نرم کردن پوست دست‌ها: از همان لحظۀ اول ماه عسل، عروس نباید کرم نرم کننده را از خود جدا کند. با زدن کرم به دست‌ها و بازوهایت از نرم شدن کامل آن‌ها مطمئن شو و فراموش نکن که بوی کرم باید دلچسب و گیرا باشد.

عطر زدن به موها: پس از باز کردن و راحت شدن از گیره و سنجاق‌های مو و یک حمام سریع، به موهایت کمی عطر اسپری کن. بهتر است که این عطر مخصوص مو بوده و مورد پسند شوهرت باشد.

مطالب مرتبط

روز قبل از عروسی، از ماسک شفاف کننده پوست استفاده کن!
عروسی

روز قبل از عروسی، از ماسک شفاف کننده پوست استفاده کن!