Yasaman

با این برنامه در تلفن همراه خودت، هزاران کتاب بخوان!

با برنامه کتاب‌خوان فیدیبو آشنا شو!

اگر اهل کتاب و کتاب‌خوانی هستی و دوست داری کتاب‌های متفاوتی را مطالعه کنی، این مطلب برای تو است! امروز، "یاسمن" یک برنامه کتاب‌خوان فوق‌العاده را به تو معرفی می‌کند. در ادامه با "یاسمن" همراه باش تا با این برنامه فوق‌العاده آشنا شوی!

معرفی کتاب‌خوان "فیدیبو"

"فیدیبو" یک برنامه کتاب‌خوان است که لقب اولین سامانه چندپلتفرمی تولید و توزیع کتاب الکترونیکی و صوتی را به یدک می‌کشد.

این سامانه، برای اولین بار در ایران، کتاب‌ها را به طور قانونی، به صورت الکترونیکی و حتی صوتی به فروش می‌رساند. با استفاده از این برنامه روی گوشی موبایل خودت، می‌توانی هر کتاب، مجله و رمانی که دوست داری بخوانی را خریداری کرده و آن را روی گوشی موبایل خودت بخوانی.

بیشتر بخوانید: "با نصب برنامه "توریست اپ" به ۸۰ زبان مسلط شو!"

با خرید کتاب‌های متفاوت از بهترین ناشران، نویسنده‌ها و مترجمان ایرانی در این برنامه، می‌توانی یک کتابخانه شخصی در تلفن همراه خودت درست کنی و از امکانات آن استفاده کنی.

کتاب‌های این برنامه، در دسته‌های متفاوت دسته‌بندی شده‌اند که از میان آنها می‌توان به ادبیات، تبلیغات و بازاریابی، مدیریت، آموزشی، مجلات و غیره اشاره شده است.

برنامه "فیدیبو" همچنین بسته‌های شگفت‌انگیزی را برنامه‌ریزی کرده که در آن یک مجموعه کتاب را به فروش می‌رساند.

با نصب کردن برنامه "فیدیبو" می‌توانی به هزاران عنوان کتاب از بهترین ناشران ایرانی را خریده و در هر زمان و مکانی که هستی، آنها را به صورت آفلاین مطالعه کنی!

همچنین کتاب‌خوان "فیدیبو" پیرو قوانین نشر و حق کپی‌رایت بوده و به هیچ وجه ارسال کتاب الکترونیکی ندارد و کتاب‌ها تنها از طریق برنامه کتاب‌خوان روی تلفن همراه قابل مطالعه است.

اگر کتابخوان هستی و کتاب‌ها همیشه بخشی از زندگی تو بوده و هستند، باید برنامه کتاب‌خوان "فیدیبو" را روی گوشی تلفن همراه خودت داشته باشی!

"با "اسنپ رز"، سرویس اختصاصی خانم‌ها، با آرامش و امنیت سفر کن!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن