Yasaman

اشتباهاتی که استایل تو را بهم می‌ریزند!

معرفی اشتباهاتی که استایل تو را بهم می‌ریزند

زمانی که از اشتباهات مد صحبت می‌کنیم، منظور ما لباسی نیست که قرار است نام ما را در لیست بدلباس‌ها قرار بدهد! در عوض صحبت ما درباره عادت‌هایی است که از قدیم داریم و نمی‌خواهیم آنها را فراموش کنیم. ممکن است یک کار کوچکی که انجام می‌دهی (یا اصلاً انجام نمی‌دهی) تمام ظاهر و استایل تو را خراب کند. در ادامه با "یاسمن" اشتباهاتی که استایل تو را بهم می‌ریزند را بشناس.

همیشه لباس‌ها را در یک اندازه می‌خری!

اندازه لباس چیزی است که می‌تواند در مغازه و برند به شدت متغیر باشد. به همین دلیل بهتر است اندازه بدن خود برای هر لباس و برندی که از آن خرید می‌کنی را بدانی. لباس‌های ارزانقیمت‌تر معمولاً قالب بزرگتری دارند.

بیشتر بخوانید: "چگونه رنگ لباس‌های سفید را ثابت نگه داریم؟"

لباس‌های قدیمی را بدون هیچ نشان مدرنی می‌پوشی!

همه می‌دانند مد یک چرخه بوده و همه چیز دوباره برمی‌گردند، اما این بدان معنا نیست که لباس چند دهه قبل را بپوشی. اگر دوست داری یک لباس نئونی قدیمی از دهه ۸۰ را به تن کنی، بهتر است آن را با آیتم‌های مدرن مانند شلوار جین تنگ یا موها و چهره طبیعی ست کنی.

تصور می‌کنی نمی‌شود چند رنگ براق را با هم پوشید!

چیزی که از گرایش‌های اخیر مد دستگیر ما شده، آن است که یک رنگ براق و برجسته، تنها در کنار رنگ‌های برجسته و براق دیگر جلوه دارد. اگر بلوز سبز یاقوتی داری، از آنکه کیف زرد به دست بگیری نترس!

از کفش‌های گرانقیمت به خوبی نگهداری نمی‌کنی!

اگر می‌خواهی کفش‌های خود را بیرون از کیسه یا جعبه نگه داری، باید حتماً آنها را به ردیف کنار دیوار کمد خود بچینی. همچنین کفش‌های گرانقیمت خود را در معرض نور مستقیم خورشید نگهداری نکن.

"با روش ساخت دستبند جذاب با پوم پوم آشنا شو!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن