Yasaman

با این اپلیکیشن‌های اندروید، زندگی منظم‌تری داشته باش!

معرفی برنامه های اندرویدی برای نظم در زندگی

آیا با وجود برنامه‌ریزی‌های بسیار، باز هم نمی‌توانی برخی کارها را به طور منظم انجام دهی؟ اگر دوست داری برنامه‌ریزی منظم‌تری در زندگی داشته باشی که بتوانی بهره‌وری خودت را افزایش دهی، "یاسمن" به کمک تو آمده است. در این مطلب، با معرفی اپلیکیشن‌های کاربردی اندرویدی برای بهبود بهره‌وری شخصی، به تو می‌گوییم چگونه از گوشی همراه خودت برای این کار استفاده کنی!

برنامه Any.do

این برنامه در اصل یک برنامه مدیریت لیست است. با این برنامه، می‌توانی به سرعت یک لیست خرید ایجاد کنی و آن را میان دیگر دستگاه‌های خودت و حتی دیگران به اشتراک بگذاری.

این برنامه همچنین مانند یک مدیر وظایف عمل کرده و تو را از کارهایی که باید انجام شود مطلع می‌کند. این برنامه اندرویدی را می‌توانی به صورت رایگان روی دستگاه خودت نصب کنی.

بیشتر بخوانید: "با این برنامه در تلفن همراه خودت، هزاران کتاب بخوان!"

برنامه EasilyDo

اگر تو هم مثل ما فراموشکار هستی، برنامه EasilyDo تو را نجات می‌دهد. وقتی که این برنامه را روی گوشی موبایل خودت نصب کنی، می‌توانی تمامی وظایف و قرارها را از یک داشبورد مدیریت کنی.

این برنامه کارهای کوچک را آساده‌تر می‌کند و از لیست وظایف تا دنبال کردن برنامه پروازهای تو را به عهده می‌گیرد.

برنامه Evernote

زمانی که شروع به استفاده از این برنامه بکنی، این برنامه نوت برداری، گوشی همراه تو را تبدیل به ابزاری قدرتمند برای مدیریت همه چیز می‌کند.

نوت‌هایی که می‌توانی در این برنامه ذخیره کنی، می‌تواند به فرمت متن، تصویر، صوت یا ترکیبی از آنها باشد.

برنامه Pushbullet

اگر تا به حال مجبور بودی که برای انتقال یک فایل از گوشی همراه به کامپیوتر، آن را به خودت ایمیل کنی، دیگر آن دوران به سر رسیده است!

به بیان ساده، این برنامه حلقه گمشده میان کامپیوتر و موبایل تو است. با این برنامه، به سادگی می‌توانی لینک، فایل، آدرس و حتی لیست‌ها را میان دستگاه‌های خودت به اشتراک بگذاری.

"با "اسنپ رز"، سرویس اختصاصی خانم‌ها، با آرامش و امنیت سفر کن!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن