Yasaman

عطرهای جدید کیم کارداشیان با طرح قلب‌های خوش‌رنگ!

معرفی عطرهای جدید کیم کارداشیان با طرح قلب‌های خوش‌رنگ!

کیم کارداشیان به تازگی عطرهای جدید به شکل قلب معرفی کرده که Kimoji نام دارند. این عطرها با سه نوع مختلف ساخته شده که شکل قلبی و رنگ‌های جذابی دارند. در ادامه با "یاسمن" با این عطرهای جدید کیم کارداشیان آشنا شو!

کیم کارداشیان که در کنار خط تولید لوازم آرایشی خود، به تولید عطر هم مشغول است، جدیدترین عطر خود که یک سه گانه است را معرفی کرده است. این عطرها Kimoji نام دارند که ترکیب نام Kim با Emoji است و شیشه‌های آنها به شکل قلب‌های زیبا هستند.

بیشتر بخوانید: "عطر جدید "ایو سن لوران" تو را به اعماق دنیای گل‌ها می‌برد!"

این سه عطر روز یکم فوریه ۲۰۱۸ معرفی شدند و BAE (عزیزم)، Ride or Die (سوار شو یا بمیر) و BFF (دوست صمیمی تا ابد) نام دارند که با ترکیبات شیرین میوه‌ای-گلی خود رایحه‌هایی جوان و جذاب هستند.

عطر BAE (عزیزم):

این عطر را به عنوان یک رایحه میوه‌ای خالص توصیف کرده‌اند که با نت‌هایی از ماندارین و کیوی آغاز می‌شود. قلب آن سرشار است از گل‌های سفید که شامل یاسمن و گاردنیا که در بستری از وانیل زده شده و همین طور چوب صندل قرار گرفته‌اند.

عطر Ride or Die (سوار شو یا بمیر):

در توضیحات این عطر ذکر شده که رایحه‌ای اشرافی و تیز دارد. این عطر با رایحه‌های شاتوت و آلوی بنفش آغاز شده و دنبال آن قلبی از گل محبوبه شب و نکتار تمشک به مشام می‌رسد. در نهایت این عطر، رایحه‌های کارامل و دانه تونکا را به رخ می‌کشد.

عطر BFF (دوست صمیمی تا ابد):

گفته می‌شود که این عطر رایحه‌ای خوشمزه داشته که در آغاز انفجاری از نت‌های جذابی از توت‌های وحشی و سیب‌های ستاره‌ای ترد است و یک دسته از گل‌های رز صورتی و شکوفه‌های گلابی در قلب آن خودنمایی می‌کنند. نت‌های پایه این عطر هم متشکل از مارشملوی وانیلی و چوب صدر هستند.

"بهترین عطر زنانه پاییزی از برند KENZO" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟