Yasaman

"میراندا کر" مدل مشهور، بهترین لباس عروس دنیا از Dior را بر تن کرد!

بهترین لباس عروس دنیا از Dior بر تن میراندا کر

آیا دوست داری بهترین لباس عروس دنیا را ببینی؟ به تازگی مدل مشهور "ویکتوریا سیکرت"، تصاویر عروسی خودش را منتشر کرده است. او در این مراسم خصوصی که در خانه خودش برگزار شد، پیراهنی بر تن کرد که توسط طراح اصلی برند Dior طراحی شده بود. در ادامه تو را با جزئیات این مراسم و بهترین لباس عروس دنیا آشنا می‌کنیم.

حتماً با "میراندا کر"، مدل مشهور برند "ویکتوریا سیکرت" آشنا هستی. این سوپرمدل جذاب و زیبا، در ماه می سال جاری، مراسم ازدواج خود را برگزار کرد.

این مدل سرشناس، با "اوان اشپیگل"، بنیان‌گذار ۲۷ ساله Snapchat ازدواج کرد. اما به تازگی جزئیات لباس عروس خودش را که کار طراح معروف "ماریل گرازیا کیوری" از برند Dior است، با رسانه‌ها به اشتراک گذاشته است.

بهترین لباس عروس دنیا از برند لوکس مشهور Dior

این پیراهن را که می‌توان به جرئت آن را بهترین لباس عروس دنیا نامید، می‌توانی در تصاویری که "میراندا کر" از عروسی خودش منتشر کرده است، ببینی. مراسم عروسی این سوپرمدل مشهور در حیاط پشتی خانه خود و همسرش برگزار شد و وی بهترین لباس عروس دنیا را برای تنها ۴۵ نفر از مهمانان خودشان بر تن کرد.

بیشتر بخوانید: "یاسمن" تو را با شاهکار شگفت‌انگیز "کریستین دیور" آشنا می‌کند!"

"میراندا" اظهار داشت که این بهترین لباس عروس دنیا را با الهام از لباس عروسی "گریس کلی" با شاهزاده موناکو انتخاب کرده است. این مدل ۳۴ ساله همچنین اعلام کرد که از دنیای مد بسیار لذت می‌برد و در قدیم بیشتر آزاد و نزدیک به سبک‌های بوهمین لباس بر تن می‌کرده است.

بهترین لباس عروس دنیا از دیور بر تن میراندا کر

این مدل جذاب، بهترین لباس عروس دنیا از برند Dior را با یک تاج مزین به مروارید بر تن کرد که ظاهر او را افسانه‌ای کرده بود.

"زیباترین لباس‌های عروسی آستین دانتلی ستارگان در سال ۲۰۱۵" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

مدل های جدید آرایش عروس بر اساس پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷
عروسی

مدل های جدید آرایش عروس بر اساس پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷