Yasaman

معرفی عطرهای بهاری مورد علاقه "یاسمن"

معرفی عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا

فصل لطیف بهار با رایحه گل‌ها و گیاهان جذاب رسیده و هر روز بیش از دیروز دلبری کرده و لطافت و جذابیت خود را به رخ ما می‌کشد. اگر تو هم دوست داری با رایحه‌های زیبای این فصل همگام بشوی، "یاسمن" به تو کمک می‌کند. در ادامه با عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا آشنا شو و رایحه مورد علاقه خود را کشف کن!

عطر Mon Guerlain Florale Guerlain:

این عطر که در بهار سال ۲۰۱۷ معرفی شده است به افتخار زنان معاصر با زنانگی احساسی، آزاد و قوی ساخته شده و از آنجلینا جولی Angelina Jolie الهام گرفته است. نوت اولیه این عطر متشکل از اسطوخدوس کارلا بوده و قلب آن با غلظت بیشتری از گل یاس رازقی در کنار نوت‌های بیشتری گلی متشکل از گل صد تومانی و مولکول پارادیزون احاطه شده است. نت‌های پایه این عطر هم وانیلی و چوبی هستند.

بیشتر بخوانید: "اگر عاشق رز هستی، این عطر دولچه و گابانا را امتحان کن!"

عطر Twilly d’Hermès از هرمس برای بهار

عطر Twilly d’Hermès:

این عطر الهام گرفته از روسری‌های باریک ابریشمی با طرح‌های متنوع و رنگی است که می‌خواهد رایحه‌ای گلی با میل به گرفتن تصمیمات خوش‌بینانه، سرزنده و جوان را منتقل کند. در این عطر نت‌هایی از زنجبیل، گل رز و چوب صندل استفاده شده و رایحه‌های برگاموت و نارنج سردسته آنها هستند!

عطر Miss Dior Blooming Bouquet از دیور برای بهار

عطر Miss Dior Blooming Bouquet:

این نسخه جدید از Miss Dior ترکیبی شیک بوده و منتقل‌کننده حس روزهای اول بهار است. نت‌های آن ترکیبی نافذ و لطیف از گل‌ها بوده که حسی تازه داشته و ما را مسخ خود می‌کند. گل صدتومانی در قلب این عطر با رایحه‌های هلو و زردآلو ترکیب شده و زیبایی بی‌انتهایی را به مشام ما می‌رسانند.

"رونمایی از عطر Poison Girl رولی از دیور!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟