Yasaman

بهترین برنامه مراقبتی برای دندان سفید داشتن در مراسم عروسی!

بهترین برنامه‌ریزی برای دندان سفید داشتن در مراسم عروسی!

اگر مراسم ازدواج در پیش داری، مطمئناً به مسائل مهمی در این باره فکر کرده‌ای؛ مانند لباس عروس، آرایش و مدل مو. ولی برخی نکته‌های کوچک هم وجود دارند که زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرند؛ ولی در زیبایی ظاهر عروس نقش مهمی دارند. دندان سفید داشتن نیز یکی از این مسائل است!

ما امروز به یک برنامه مراقبتی برای دندان سفید داشتن در مراسم عروسی اشاره می‌کنیم که به تو می‌گوید چه اقداماتی را باید در چه زمانی انجام دهی تا دندان‌هایی سفید و زیبا داشته باشی!

هر عروسی برای دندان سفید داشتن در مراسم ازدواج خود باید به این توصیه‌ها توجه و در صورت نیاز، به موقع به دندانپزشک خود مراجعه کند.

"کامل‌ترین برنامه مراقبت از مو برای عروس" را اینجا بخوانید.

هنگام نوشیدن چای و قهوه مراقب باش!

اگر دوست داری در جشن عروسی خود دندان‌هایی سفید داشته باشی، باید مصرف چای و قهوه را کاهش دهی. این مایعات روی مینای دندان می‌نشینند و دندان‌های تو را تیره می‌کنند؛ به طوری که حتی اگر آن‌ها را تمیز کنی و مسواک بزنی، باز هم تیره و دچار لک خواهند شد.

برای دندان سفید داشتن در مراسم عروسی باید مصرف برخی از مایعات را که دندان‌ها را تیره می‌کنند، کنار بگذاری. برای این کار نیز باید از ۶ ماه پیش از مراسم عروسی خود برنامه‌ریزی کنی.

برای سفید کردن دندان‌هایت سرمایه گذاری کن!

اگر دوست داری در جشن عروسی خود لبخندی زیبا داشته باشی، از روش‌های جدید سفید کردن دندان‌ها استفاده کن. امروزه این درمان‌ها برای سفیدسازی دندان‌ها در کمتر از یک ساعت انجام می‌شوند. بهترین زمان انجام این کار نیز یک ماه پیش از مراسم عروسی است. در ضمن، برای دندان سفید داشتن در مراسم عروسی می‌توانی از خمیردندان‌های سفید کننده 3Dنیز استفاده کنی که می‌تواند دندان‌ها را تا سه درجه سفیدتر کند.

تمام خوراکی‌های مشکوک را کنار بگذار!

ممکن است مصرف یک وعده غذایی نامناسب یا یک نوشیدنی مشکوک خیلی راحت دندان‌های تو را تیره کند. بنابراین، در مصرف نوشیدنی‌ها و خوراکی‌ها دقت کن و در کنار آن، رعایت بهداشت شخصی خود را نیز از یاد نبر.

در این باره باید بدانی هر چیزی که یک بلوز سفید رنگ را لک می‌کند، می‌تواند دندان‌ها را هم دچار لکه کند. اقدام عاقلانه این است که ابتدا با مراجعه به دندانپزشک، دندان‌های خود را سفید کنی و سپس، برای داشتن لبخندی واقعاً بی‌عیب و نقص، از دو هفته پیش از مراسم عروسی مراقب خورد و خوراک خود باشی.

بیشتر بخوانید: "بهترین برنامه مراقبت از ناخن برای عروس"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس