Yasaman

آیا می‌دانی گردنبند عروسی را چگونه انتخاب کنی؟

راهنمای انتخاب گردنبند عروس با توجه به مدل یقه

انتخاب جواهرات عروسی کار بسیار حساسی است! چرا که نمی‌خواهیم با استفاده از جواهرات نامناسب و نامتناسب، مانند لوسترهای اشرافی شویم! از شوخی که بگذریم، باید بدانی که انتخاب جواهرات ارتباط مستقیمی با نوع لباسی که بر تن می‌کنی دارد. به همین دلیل، امروز "یاسمن" به تو می‌گوید چگونه گردنبند عروسی را با توجه به مدل یقه لباس عروس انتخاب کنی تا ظاهری حرفه‌ای و شیک داشته باشی!

یقه‌های دکلته و قلبی:

برای ایجاد ارتفاع و جلب توجه‌ها به لبخند زیبای تو، بهتر است از گردنبندهای کوتاه و حتی چوکر استفاده کنی. این سبک گردنبند دوباره پرطرفدار شده و با مدل یقه لباس تو، حالتی جادویی و بدون زمان ایجاد می‌کند.

حتی اگر دوست نداری گردنبند بیندازی یا گردنبند تو بسیار ظریف بوده و اصرار داری از گوشواره استفاده کنی، می‌توانی از گوشواره آویز استفاده کنی.

بیشتر بخوانید: "آیا می‌دانی چگونه جواهرات روز عروسی خودت را انتخاب کنی؟"

یقه‌های هفت:

این مدل یقه هم مانند مدل دکلته، با گردنبند چوکر هماهنگی زیبایی دارد. اگر دوست نداری از چوکر استفاده کنی، از گزینه‌های جذاب برای یقه هفت، استفاده از گردنبندهای آونگی است. اگر دوست داری ظاهری مدرن‌تر داشته باشی، می‌توانی با خواندن قوانین لایه‌ای انداختن گردنبند "یاسمن"، این دو مدل را با هم ترکیب کنی.

برای انتخاب گوشواره هم بهتر است با در نظر گرفتن مدل موی عروسی خودت، از مدلی استفاده کنی که کوچک‌تر باشد.

یقه هالتری یا بسته:

از آنجایی که این مدل یقه بسته است، پیشنهاد می‌کنیم که تمرکز خودت را روی استفاده از اکسسوری برای موها بگذاری! موهای خودت را می‌توانی با سنگ‌های زیبا، گل یا دیگر اکسسوری‌های جذاب تزئین کنی. اگر باز هم دوست داری اکسسوری‌های مختلف داشته باشی، می‌توانی یک دستبند یا انگشتر بزرگ انتخاب کنی.

"پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷ برای برگزاری مراسم عروسی" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

مدل های جدید آرایش عروس بر اساس پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷
عروسی

مدل های جدید آرایش عروس بر اساس پرطرفدارترین گرایش‌های سال ۲۰۱۷