Yasaman

چرا نباید هیچ وقت روبالشتی‌ها را دور انداخت؟

معرفی ۴ کار جالب که می‌توان با روبالشتی‌های قدیمی انجام داد!

روبالشتی‌ها همیشه بیشتر از روتختی و روتشکی ست خود عمر می‌کنند. اگر در خانه خود روبالشتی‌های متفاوت داری، چه رنگ‌پریده باشند و چه دیگر رنگ و استایل آنها را دوست نداشته باشی، می‌توانی به سادگی از آنها استفاده‌های متفاوت داشته باشی. در ادامه با "یاسمن" ۴ کار جالب که می‌توان با روبالشتی‌های قدیمی انجام داد را بخوان.

۱. برای نگه‌داری ملحفه‌های تمیز!

این کار بسیار ساده و در عین حال هوشمندانه است. اگر چندین ملحفه در خانه داری و می‌خواهی آنها را در جای مناسبی نگه‌داری کنی، روبالشتی به تو کمک می‌کند. تمام ملحفه‌های خود را تا کرده و به سادگی درون یک روبالشتی قرار بده. با این کار، ملحفه‌های تو تمیز، مرتب و بدون گردوغبار خواهند ماند و در موقع نیاز، به سادگی در دسترس خواهند بود.

بیشتر بخوانید: "آموزش درست کردن کوسن نمدی برای تزئین خانه تو!"

۲. کیسه لباس‌های کثیف!

ابعاد روبالشتی برای درست کردن کیسه لباس‌های کثیف فوق‌العاده است. به خصوص اگر لباس‌های کثیف خود را با دقت زیادی مرتب می‌کنی. یک روبالشتی را به لباس زیر، یکی را به لباس‌های سفید برای وایتکس زدن و دیگری را به حوله‌ها اختصاص بده. اگر اهل مرتب کردن لباس‌های کثیف هم نیستی، می‌توانی تمام لباس‌های خود را درون یک روبالشتی بریزی.

۳. برای پوشاندن لباس‌ها!

برای پوشاندن لباس‌ها با استفاده از روبالشتی، به یک عدد روبالشتی احتیاج داری که بالای آن یک سوراخ باشد. با پوشاندن لباس‌های خود با روبالشتی،‌ می‌توانی همیشه از تمیز و مرتب بودن لباس‌ها مطمئن باشی. این تکنیک حتی برای زمان سفر هم مناسب است. اگر می‌خواهی لباس‌های خود را با ماشین جابه‌جا کنی، ولی کاور مسافرتی نداری، به سادگی آنها را درون روبالشتی بگذار!

۴. برای صندلی جیب درست کن!

اگر می‌خواهی ساعت‌ها در حیاط روی صندلی بنشینی و به وسایلی احتیاج داری یا می‌خواهی مجله‌های خود را مرتب کنی ولی جایی برای آنها نداری، روبالشتی می‌تواند تو را کمک کند. به سادگی روبالشتی را روی پشتی صندلی آویزان کن و از کیسه آن برای نگه‌داری وسایل استفاده کن.

"معرفی وسایل غیرضروری در خانه!" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن