Yasaman

آیا می‌دانی راز زیبایی آرایش ستاره‌های هالیوودی چیست؟

نکات آرایش هالیوودی که باید بدانی

آیا تو هم با دیدن آرایش ستاره‌های هالیوودی به وجد می‌آیی؟ آیا تو هم پس از دیدن آنها، تلاش می‌کنی آرایش خودت را مانند آنها انجام دهی؟ اگر دوست داری با ساده‌ترین تکنیک‌ها، زیباترین آرایش صورت را داشته باشی، این مطلب را از دست نده! در ادامه، "یاسمن" تکنیک‌های آرایش هالیوودی را با تو درمیان می‌گذارد تا با استفاده از آنها بتوانی آرایش صورت خودت را چندین برابر حرفه‌ای‌تر انجام دهی!

۱. ابروها را به رخ بکش!

پر و برجسته کردن ابروها، یکی از سریع‌ترین روش‌هایی است که می‌تواند چهره تو را سرحال‌تر و زیباتر نشان دهد. می‌توانی از مداد ابرو با دو رنگ متفاوت برای ایجاد هایلایت روی ابروها استفاده کنی. با استفاده از مداد ابروی کمی روشن‌تر، روی استخوان ابرو را بکش و سپس با مداد تیره همرنگ ابروها، آنها را پر کن.

بیشتر بخوانید: "محبوب و پرطرفدارترین گرایش‌های آرایش در تابستان ۲۰۱۷"

۲. چهره‌ات را تازه کن!

با استفاده از رول‌های زیرچشم می‌توانی به سادگی چهره‌ات را تازه و شاداب کنی. اگر زیر چشم‌های تو لکه‌های سیاهی شکل گرفته‌اند، می‌توانی با استفاده از رول‌های دور چشم و سپس کمی پودر صورت، چهره خودت را شاداب و سرزنده کنی و آرایش صورت جذاب‌تری داشته باشی!

۳. هایلایتر دوست تو است!

هایلایتر از لوازم آرایشی است که می‌تواند در عرض چند ثانیه چهره تو را از این رو به آن رو کند! بهتر است از هایلایتر برای روی استخوان گونه، روی بینی و بالای لب‌ها استفاده کنی. حتماً حواست باشد که هایلایتر را به خوبی روی پوست محو کنی. برای این کار از انگشت استفاده کن تا گرمای آنها باعث خوابیدن بهتر محصول روی پوست تو شود.

"با این روش جالب خانم‌های کره‌ای، بهترین آرایش صورت را داشته باش!" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

محبوب‌ترین مدلهای جدید آرایش صورت در سال ۲۰۱۷
آرایش

محبوب‌ترین مدلهای جدید آرایش صورت در سال ۲۰۱۷