Yasaman

معجون‌هایى طبيعى برای بزرگ كردن گونه‌ها

بزرگ كردن گونه‌ها با معجون‌های طبيعى

دوران، دوران گونه‌ها و لب‌های بزرگ است. با وجود این که تزریق آمپول به شدت رایج شده، اما خطر آن نیز افزایش پیدا کرده است. بنابراین سعی کن از این خطرها اجتناب کرده و با به کار گرفتن روش‌هایی طبیعی، به زیبایی خود بیافزایی. برای این که لب‌ها و گونه‌هایی بزرگ و شاداب داشته باشی، با "یاسمن" بهترین معجون‌هایی که می‌شود برای این کار در منزل درست کرد را بشناس.

معجون ثعلب و مخمر آبجو: یک فنجان آب را روی شعلۀ گاز قرار بده و یک قاشق بزرگ ثعلب را به آن اضافه کن. ۵ دقیقه صبر کن تا معجون غلیظ شود سپس یک قاشق بزرگ مخمر به آن اضافه کن و مواد را خوب با هم مخلوط کن. سپس آن را به گونه‌هایت بزن و به مدت ۱۰ دقیقه آرام ماساژ بده. این کار باعث بازسازی کُلاژن در اعماق پوست می‌گردد. سپس صورت خود را با آب ولرم بشور و کمی گلاب به آن بزن.

معجون نشاسته، ماست و مخمر: یک قاشق کوچک مخمر، ۳ قاشق بزرگ ماست و یک قاشق کوچک نشاسته را با هم مخلوط کن، آن را خوب به هم بزن، سپس معجون را به گونه‌ها و لب‌هايت بمال. پس از ۲۰ دقیقه تفاوت را احساس خواهی کرد. این معجون را هفته‌ای دوبار استفاده کن تا صورتی شاداب و زیبا داشته باشی.

معجون وازلین و دارچین: نصف قاشق دارچین را به یک قاشق وازلین اضافه کن و آن‌ها را خوب با هم مخلوط کن؛ سپس مخلوط را به گونه‌ها و لب‌ها بزن. با این کار جریان خون را فوراً احساس خواهی کرد و ظاهری زیبا و طبیعی خواهی داشت.

می‌گویند که برای داشتن گونه‌هایی پر و زیبا، باید رژیم غذایی سالمی سرشار از امگا ۳ و ویتامین داشته باشی. پس ماهی و سبزیجات بخور و آب فراوان بنوش.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟