Yasaman

۵ نکته‌ای که باید شب پیش از عروسی به یاد داشته باشی!

۵ نکته‌ای که باید شب پیش از عروسی در ذهن داشته باشی

با وجود تمام برنامه‌ریزی‌های لازم برای مراسم عروسی، ماه عسل، محل زندگی مشترک و...، طبیعی است که شب پیش از مراسم ازدواج خود کمی هیجان‌زده باشی و استرس را تجربه کنی. ما در اینجا ۵ نکته مهم را که باید شب پیش از عروسی به یاد داشته باشی، برایت بازگو می‌کنیم.

با مطالعه این نکته‌های مهم درباره آنچه که باید شب پیش از عروسی در ذهن داشته باشی، کار خود را راحت‌تر و استرست را کمتر کن!

"مراسم عروسی خود را با گل‌های رنگارنگ و طبیعی، خیره‌کننده کن!" را اینجا بخوانید.

حلقه ازدواج خود را فراموش نکن: یکی از چیزهایی که ممکن است عروس و داماد در روز بزرگ ازدواج خود فراموش کنند، حلقه‌های ازدواج است. بنابراین، آن‌ها را در محلی بگذار که از یاد نبری.

لباس عروسی خود را آماده کن: احتمال دارد که لباس عروسی تو از ماه‌ها پیش از برگزاری مراسم عروسی آماده شده باشد؛ ولی شب پیش از عروسی باز هم باید آن را وارسی کنی تا مطمئن شوی برای صبح روز بعد آماده، بدون لک و اتو شده است.

به همراه داشتن کارت‌های اعتباری و پول کافی را به داماد یادآوری کن: این یکی از مهم‌ترین کارهایی است که حتماً باید انجام دهی. اگر هم نمی‌توانی از کارت‌ها یا پول خود در طول مراسم محافظت کنی، بهتر است این کار را به والدین خود بسپاری.

چمدان خود را برای ماه عسل ببند: اگر قرار است پس از مراسم عروسی، بلافاصله به ماه عسل بروی، حتماً باید چمدان خود را از شب قبل برای این کار آماده کنی. این کار را نیز با دقت انجام بده تا چیزی از قلم نیفتد.

به اندازه کافی بخواب: خواب کافی پیش از مراسم ازدواج بسیار مهم است؛ چون هیچ کس دوست ندارد در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین روز زندگی خود خواب‌آلود و خسته باشد! قطعاً یک روز طولانی در پیش خواهی داشت؛ پس شب قبل حتماً به اندازه کافی استراحت کن و بخواب؛ چون مطمئناً دوست نداری که در طول مراسم، مرتب خمیازه بکشی یا چرت بزنی!

بیشتر بخوانید: "مراسم عروسی خود را با رمانتیک‌ترین دکوراسیون همراه کن!"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس