Yasaman

۵ ابزار طراحی ناخن و روش استفاده از آنها برای دوست داران طراحی ناخن

عاشقان طراحی ناخن ۵ ابزار طراحی ناخن و روش استفاده از آنها را بخوانید.

طراحی ناخن کاری است که همه خانم‌ها دوست دارند انجام بدهند و طرح‌های زیبا روی ناخن‌های خودشان بکشند. آنهایی که طراحی ناخن انجام داده‌اند، می‌دانند که کار آسانی نیست، اما به لطف مدل‌های متنوع ابزار طراحی ناخن، این کار بی‌نهایت آسان شده است. با "یاسمن" همراه شو تا ۵ ابزار طراحی ناخن و روش استفاده از آنها را به تو معرفی کند.

بیشتر بخوانید: "جدیدترین مدل‌های سال برای طراحی ناخن عروس"

با "یاسمن" ۵ ابزار طراحی ناخن و کاربرد آنها را بخوان

۱. ابزار نقطه گذاری روی ناخن:

زیبایی ابزار نقطه گذاری ناخن،‌ همه کاره بودن آن است. درست، این ابزار برای نقطه گذاری ساخته شده، اما می‌‌توانی از آن برای طراحی‌های پیچیده‌تر مانند گل، قلب، چشم و غیره استفاده کنی. حتی می‌توانی از آن به عنوان قلمو برای پر کردن یک طرح استفاده کنی.

۵ ابزار طراحی ناخن پایه و روش استفاده از آنها را در "یاسمن" بخوان

۲. نوار چسب باریک طراحی:

نوار چسب باریک طراحی را می‌توانی با طرح‌های هندسی مور علاقه خودت، روی ناخن بچسبانی و با لاک رنگ‌ها و طرح‌های زیبا درست کنی.

ابزار طراحی ناخن کاربردی را با "یاسمن" بشناس

۳. قلموی طراحی روی ناخن:

با قلمو می‌توانی طرح‌های بسیار متنوعی روی ناخن‌های خودت بکشی. اگر دست‌های تو می‌لرزد، ساعد خودت را روی میز قرار بده و موقع کشیدن خط‌های افقی، قلمو را ثابت نگه دار و انگشت خودت را تکان بده. حواست باشد که قلمو را مرتب با استون تمیز کنی و اگر طول برس آن زیاد بود، می‌توانی آن را با قیچی، به اندازه مورد نظر خودت در بیاوری.

ابزار طراحی ناخن کاربردی و ضروری را در یاسمن" بخوان

۴. استمپ طراحی ناخن:

اگر دوست داری طرح‌های پیچیده‌تری روی ناخن‌های خودت درست کنی، اما در طراحی و نقاشی حرفه‌ای نیستی، استمپ طراحی ناخن به کمک تو می‌آید.

روش کار با این ابزار طراحی ناخن مانند مهرهای معمولی است. طرح خودت را انتخاب می‌کنی و روی آن را با لاک می‌پوشانی و آن را به مهر منتقل می‌کنی. با یک فشار، طرح زیبایی روی ناخن تو ایجاد می‌شود.

"طراحی ناخن پا: زیبایی در سادگی نهفته است!" را اینجا بخوانید.

ابزار طراحی ناخن کاربردی که هر طراح ناخنی باید داشته باشد

۵. استفاده از نگین طراحی ناخن:

با این ابزار طراحی ناخن می‌توانی روی ناخن‌ها طرحی متفاوت ایجاد کنی. این نگین‌ها را می‌توانی روی نوک ناخن، پایین ناخن و هر جایی که دوست داری استفاده کنی. برای استفاده از این نگین‌ها، کمی لاک ناخن بی‌رنگ را روی پالت (یا هر جای دیگری که می‌توانی روی آن لاک بریزی!) بریز، یک خلال دندان را داخل لاک فرو ببر و نگین را با آن بلند کن. به آرامی نگین را روی ناخن بگذار و روی آن تاپ کت بزن.

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟