Yasaman

چگونه از گريم برای كوچک كردن بينی استفاده کنیم؟

روش استفاده از گريم برای كوچک كردن بينی

اگر هر بار که در آینه نگاه می‌کنی، احساس می‌کنی که بینی بزرگی داری، باید بدانی که می‌توانی از روش گريم برای كوچک كردن بينی خود استفاده کنی. ما در اینجا نکته‌ها و فوت و فن‌های این کار را با تو در میان می‌گذاریم تا ظاهرت را مطابق پسند خودت تغییر دهی.

اسرار و ترفندهای گريم برای كوچک كردن بينی زیاد عجیب و غریب نیست؛ ولی مطمئناً تا به حال به ذهن تو خطور نکرده است! هنگام گريم برای كوچک كردن بينی خود، مراحل زیر را به ترتیب انجام بده و پشت سر بگذار.

"بهترین محل‌ها برای استفاده از هایلایتر در صورت" را اینجا بخوانید.

مرحله ۱: ابتدا با استفاده از کرم پودر پایه و کانسیلر دلخواه خود، بستر مناسب برای میکاپ و گریم برای كوچک كردن بينی را آماده کن.

مرحله ۲: یک کرم پودر هایلایت را که زیاد براق نباشد، با استفاده از قلم‌موی مناسب روی تیغه وسط بینی خود از بالا تا پایین بکش. سپس با استفاده از برس یا نوک انگشتان خود لبه‌های آن را روی بینی محو کن.

مرحله ۳: کانتورینگ صورت خود را شروع کن. به منظور گريم برای كوچک كردن بينی باید کرم پودری دو یا سه درجه تیره‌تر از رنگ پوست خود را با استفاده از برس کانتورینگ مناسب روی خطی مستقیم در دو طرف تیغه بینی بمالی و لبه‌های آن را با دقت محو کنی. این کار باعث می‌شود که تیغه بینی باریک‌تر به نظر برسد.

مرحله ۴: از پنکیک در دو رنگ روشن و تیره استفاده کن و رنگ روشن را با استفاده از برس روی تیغه بینی و رنگ تیره را در دو طرف تیغه بینی پخش کن. این کار کمک می‌کند که میکاپ تو مدت زمان بیشتری نیز دوام بیاورد.

مرحله ۵: با استفاده از همان کرم پودرهایی که در گريم برای كوچک كردن بينی خود استفاده کردی، بقیه صورت خود را نیز کانتورینگ کن؛ به این ترتیب که رنگ تیره را در محل رویش موها در قسمت پیشانی، زیر استخوان گونه‌ها در دو طرف صورت و دو طرف چانه و زیر فک بزن. از رنگ روشن یا هایلایتر نیز در قسمت وسط پیشانی و بالای ابروها، روی برجستگی استخوان‌های گونه، وسط چانه و گوشه لب‌ها استفاده کن.

چه کار کنیم که بینی خود را صاف‌تر نشان دهیم؟

مراحل این کار همانند گريم برای كوچک كردن بينی است؛ با این تفاوت که خطوط تیره دو طرف تیغه بینی را به جای این که در دنباله خطوط اصلی بینی رسم کنیم، آن‌ها را به شکل صاف و دلخواه خود رسم می‌کشیم. استفاده از هایلایتر در قسمت وسط بینی روی خطی مستقیم می‌تواند تأثیر این کار را بیشتر کند.

چگونه بینی خود را کوتاه‌تر نشان دهیم؟

می‌توان با استفاده از کمی کرم کانتورینگ به سادگی بینی خود را کوچک‌تر نشان داد. در این روش، با استفاده از یک برس کانسیلر، مقداری کرم پودر تیره را در قسمت نوک بینی خود قرار بده و به طرف برجستگی گوشه‌های بینی برو. تیره کردن این قسمت‌ها باعث می‌شود که بینی کوتاه‌تر دیده شود.

چگونه می‌توان بینی را بلندتر نشان داد؟

برای این کار، به جای استفاده از کرم پودر تیره در قسمت نوک و برجستگی‌های طرفین بینی، هایلایتر را در این مناطق به کار ببر. استفاده از هایلایتر مات یا براق به انتخاب تو بستگی دارد و در هر صورت، بینی را بلندتر نشان خواهد داد.

بیشتر بخوانید: "نکته‌های مهم آرایش که خانم‌های مسن‌تر باید بدانند!"

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد