Yasaman

گرایش پیراهن‌های زنانه در تابستان ۲۰۱۶ که به سبک پیراهن‌های مردانه طراحی شده‌اند

پیراهنی بلند
title

پیراهنی بلند

پیراهن سفید

پیراهن زنانه به سبک مردانه
title

پیراهن زنانه به سبک مردانه

پیراهن زنانه به سبک مردانه با طرح چارخانه

پیراهن زنانه
title

پیراهن زنانه

پیراهن زنانه با طرح گلدار

پیراهن زرد
title

پیراهن زرد

پیراهن زرد و بلند

پیراهن زنانه
title

پیراهن زنانه

پیراهن زنانه با طرح قرمز و زرد

پیراهن بلند
title

پیراهن بلند

پیراهن بلند آبی با طرح راه راه

گرایش پیراهن زنانه که بالا تنۀ آن به شکل پیراهن مردانه است و در فصل‌های گذشته در دنیای مد شاهد آن بودیم، در تابستان ۲۰۱۶ نیز ادامه دارد؛ با این تفاوت که در فصل‌های گذشته این گرایش با پارچۀ راه‌راه یا جین ارائه می‌شد، در حالی که در این فصل با پارچه‌های متنوع و طرح‌های متفاوت به معرض نمایش گذاشته شده است.

چه طرح‌هایی را انتخاب کنیم؟ و چگونه آن‌ها را ست ‌کنیم؟

این گرایش تنها به عنوان یک پیراهن که سرزندگی تو را به تصویر می‌کشد نیست، بلکه می‌توانی آن را به گونه‌ای بپوشی که مناسب برنامه‌های رسمی تو نیز باشد. پارچه‌هایی با طرح‌های متنوع یا موج‌دار به رنگ‌های جیغ یا حتی پارچه‌هایی با طرح راه‌راه با کمربندی پارچه‌‌ای که این روزها بسیار رایج شده‌اند را نیز می‌توانی انتخاب کنی.

در انتخاب این پیراهن در تابستان ۲۰۱۶ شک نکن. توصیه می‌کنیم برای داشتن یک تیپ کلاسیک، پیراهنی را که بالاتنۀ آن دکمه‌دار است و به رنگ سفید می‌باشد را با کفش Wedge (نوعی کفش لژدار) یا با کفش مشکی مردانۀ Brogue ست کنی. البته می‌توانی آن را با کفش راحتی تخت یا با پاشنۀ مکعبی پهن و بلند هم ست کنی.

اما اگر به دنبال تیپی زنانه هستی، توصیه می‌کنیم پیراهنی که بالاتنۀ آن از پارچۀ طرح‌دار با رنگ‌های موج‌دار است را انتخاب کنی و آن را با کفش‌های بلند مچی ست کنی. البته می‌توانی رنگ بند آن را از میان رنگ‌های جیغ و براق انتخاب کنی و با یک کیف دسته دار کوچک ست کنی.

اگر به دنبال تیپی شاد هستی، پیراهنی با پارچۀ راه‌راه را انتخاب کن که دارای کمربند پارچه‌ای است و آن را با یک صندل راحتی و یا با صندل‌هایی به سبک Birkenstock ست کن. هم‌چنین می‌توانی از کفش‌های ورزشی سفید رنگ برای این تیپ لباست، استفاده کنی.

برای داشتن تیپی به سبک وینتیج که یاد آور دهۀ شصت می‌باشد، ‌می‌توانی پیراهنی را انتخاب کنی که به رنگ تند و جیغ است و بالاتنۀ آن شبیه جلیقه است. این پیراهن را می‌توانی با کفش Wedge که پاشنه‌ای چوبی دارد نیز ست کنی.

پیراهن‌هایی با طرح گل‌دار که زنانگی تو را به تصویر می‌کشند را نیز می‌توانی با کفش یا صندل‌های کلاسیکی که بند باریک و پاشنه‌ای پهن و بلند دارند (Block Heels) ست کنی.

مطالب مرتبط

با این مدل شلوار زنانه خاص، تیپ خودت را تکمیل کن!
مد

با این مدل شلوار زنانه خاص، تیپ خودت را تکمیل کن!