Yasaman

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی و با به کار گرفتن چند ترفند ساده و آسان

کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی با فقط با به کار گرفتن چند ترفند آسان و ساده

احساس می‌کنی که بینی بزرگی داری و در عین حال از جراحی پلاستیک هم اکراه داری؟ با "یاسمن" همراه شو تا با چند ترفند ساده برای کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی آشنا شوی.

یکی از معروف‌ترین روش‌های کوچک کردن بینی، مالیدن، فشار دادن و شکل دادن به آن است! بله!‌ درست شنیده‌ای! از آنجایی که غضروف از استخوان نرم‌تر است، می‌توان با ماساژ دادن، به آن فرم داد. برای اجرای این روش، کافی است تا دو طرف بینی را از بالا گرفته، کمی فشار وارد کنی و تا دو دقیقه نگه داری. پس از این کار، جمع شدن بینی را با لمس کردن حس خواهی کرد! اگر این کار را هر روز و به مدت چند دقیقه انجام دهی، مطمئناً بینی تو جمع و جورتر خواهد شد. تنها ایراد این روش، سرخ شدن بینی پس از فشار دادن آن است.

"تزریق بوتاکس و عوارض احتمالی آن" را اینجا بخوانید. روش دیگری که می‌توان برای این منظور به کار گرفت، استفاده از کلیپ مخصوص بینی است. این کلیپ هم مانند روش قبلی است و از همان اصل پیروی می‌کند. برای کوچک کردن بینی، باید کلیپ را هر روز به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی بینی گذاشت تا پس از گذشت حداقل یک ماه، نتیجه مثبت آن را دید. البته نباید توقع معجزه داشته باشی!

روش آخری که "یاسمن" به تو معرفی می‌کند، روش همیشگی و آشنای کانتورینگ است. با آموختن صحیح این روش، می‌توانی بینی خود را کوچکتر از آن چه که هست، نشان بدهی. این روش، ساده‌ترین و بی دردسرترین روش‌ها است و کارآیی بالایی نیز دارد و در ضمن، هیچ گونه خطری نیز زیبایی و سلامت بینی تو را مورد تهدید قرار نمی‌دهد.

آخرین توصیه "یاسمن" به تو این است که هرگز فراموش نکن که زیبایی واقعی، در طبیعی بودن آن است. اگر واقعاً بینی بزرگی نداری، بیهوده سراغ جراحان پلاستیک و زیبایی نرو. خیلی وقت‌ها، بینی‌های جراحی نشده، از جراحی شده‌ها زیباترند! بیشتر بخوانید: "کوچک کردن بینی با استفاده از زنجبیل"

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل