Yasaman

کرم پودر ویکتوریا، خریدن یا نخریدن؟ مسئله این است!

آیا کرم پودر ویکتوریا خوب است؟

کرم پودر ویکتوریا نامی است که این روزها از خیلی‌ها می‌شنویم و طرفداران زیادی پیدا کرده است، اما آیا کرم پودر ویکتوریا می‌تواند محصول مناسبی برای استفاده روی پوست صورت باشد؟ "یاسمن" در این مقاله به تو می‌گوید.

بیشتر بخوانید: "انواع کرم پودر و نحوه استفاده از آن‌ها روی پوست‌های مختلف"

کرم پودر ویکتوریا محصول کشور تایوان، به دلیل قیمت پایین آن توجه بسیاری از خانم‌ها را به خود جلب کرده و خریداران زیادی دارد. در تبلیغات کرم پودر ویکتوریا از توصیف‌هایی مانند پوشش دهی خوب، براق و صاف کننده پوست، سرعت جذب بالا و طراوت بخشی به پوست صورت استفاده شده است. اما آیا این کرم پودر، که گفته می‌شود برای پوست‌های خشک معجزه کرده و پوست را هم سفید می‌کند.

در برخورد اول شاید قیمت بسیار ارزان (زیر ۱۰ هزار تومان) کرم پودر ویکتوریا خیلی وسوسه‌انگیز باشد که آن را امتحان کنی، اما سوالی که پیش می‌آید، این است که چطور برندهای بزرگی مانند L’Oreal، Yves Saint Laurent و غیره، کرم پودرهایی با قیمت‌های چندین برابر تولید می‌کنند و برندی مانند ویکتوریا، می‌تواند کرم پودری با چنین قیمتی به فروش برساند؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که چه چیزی لوازم آرایش را گران قیمت می‌کند؟

لوازم آرایش، به دلیل کیفیت و مواد بی‌همتای خودشان گران‌تر هستند؛ مواد و ترکیباتی که حاصل تجربه، آزمون و خطا است. در نتیجه وقتی لوازم آرایش تهیه می‌کنی، می‌توانی مطمئن باشی که از مواد سالم و به روش‌های صحیح و انسانی تهیه شده است. در نهایت عامل تعیین کننده قیمت مواد آرایشی، حجم، مواد مصرفی و کیفیت ساخت آنها است. در مورد کرم پودر، موارد زیر هم در قیمت نهایی محصول دخیل هستند:

• طیف وسیع رنگ کرم پودر که تقریبا برای تمام رنگ‌های پوست ساخته می‌شود.

• کرم پودر برای انواع پوست تولید می‌شود.

کرم پودر‌های لوکس‌تر با کمترین مقدار ممکن، بیشترین پوشش را به شما می‌دهند و ظاهر نهایی آنها بسیار لطیف و طبیعی است.

حالا که دلیل قیمت نسبتاً بالای لوازم آرایش را می‌دانی، می‌توانی هنگام خرید به راحتی قضاوت کنی که چه کرم پودر یا لوازم آرایشی مناسب تو است و می‌توانی به کدام برندها و مدل‌ها اعتماد کنی.

"چگونه کرم پودر بزنیم؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد