Yasaman

کرم پودر مودا و راهنمای انتخاب انواع مختلف آن

انواع کرم پودر مودا و راهنمای انتخاب بهترین نوع آن

کرم پودر مودا، به دلیل قیمت مناسب و پوشش عالی، این روزها بسیار پرطرفدار است. به همین دلیل، "یاسمن" انواع مختلف کرم پودر مودا را به تو معرفی می‌کند تا با شناخت بیشتری خرید خود را انجام دهی.

تاریخچه برند مودا:

برند مودا کار خود را در سال ۱۹۷۲ و با تاسیس یک شرکت خانوادگی محصولات آرایشی شروع کرد. این شرکت، اول فروش خود را در بازار ترکیه و تحت لیسانس برند آلمانی لیدی رز آغاز کرد. حدود ۲۰ سال بعد، این شرکت شروع به صادرات محصولات خود کرد و هم اکنون می‌توان محصولات این برند را در ۵۰ کشور در اروپا،‌ خاورمیانه و آفریقا خریداری کرد.

اکنون "یاسمن" بهترین‌های کرم پودر مودا را برایت جمع آوری و انتخاب کرده تا پیش از خرید، همه چیز را درباره آنها بدانی.

۱- کرم پودر لاکژری مودا:

این کرم پودر مودا ماندگاری بالایی دارد و برای تو که تمام روز را بیرون از خانه سپری می‌کنی، بسیار مناسب است. با داشتن این کرم پودر دیگر نیازی نیست آرایشت را تجدید کنی.

کرم پودر مودا و راهنمایی برای انتخاب انواع آن

استیک فوندیشن مودا:

حالت و غلظت این کرم پودر مودا استفاده از آن به عنوان کانسیلر را ایده‌آل می‌کند. اگر لکه‌های سرسختی روی صورتت داری و می‌خواهی از آنها خلاص شوی، پیشنهاد "یاسمن" به تو استفاده از این کرم پودر استیکی است.

کرم پودر مودا و راهنمایی‌های یاسمن برای انتخاب انواع مختلف آن

کرم پودر بادوام مودا:

این کرم پودر مودا هم مانند کرم پودر لاکژری، دوام بالایی دارد. این کرم پودر رفیق نیمه راه نیست و تمام روز روی پوست صورت می‌ماند و هم چنین دارای مولتی ویتامین نیز هست و در طول روز، پوست صورت را نیز تغذیه می‌کند.

بیشتر بخوانید: "روش تهیه کرم پودر گیاهی برای پوست"

کرم پودر مودا و راهنمایی ما برای انتخاب انواع مختلف آن

کرم پودر کاموفلاژ مودا:

این کرم پودر مودا پوشش‌دهی فوق‌العاده‌ای دارد. اگر روی صورتت لکه‌های سمجی داری که می‌خواهی آن‌ها را بپوشانی، انتخابت قطعاً باید این کرم پودر باشد.

کرم پودر مودا و راهنمایی برای انتخاب مناسبترین انواع آن

کاور استیک پیچی مودا:

این کرم پودر مودا برای زمانی مناسب است که آرایش تمام شده، اما هنوز روی صورت لکه‌هایی می‌بینی که می‌خواهی از شرشان خلاص شوی. برای این کار از این کاور استیک استفاده کن.

کرم پودر مودا و انتخاب مناسبترین نوع آن

کرم پودر مات مودا:

این کرم پودر مودا، رفیق شفیق روزهای گرم تابستانی و در کل پوست‌های چرب است. اگر دوست نداری پوستت برق بزند، کرم پودر مات مودا می‌تواند بهترین انتخاب برای تو باشد.

"چگونه کرم پودر بزنیم؟" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد
آرایش

روش آرایش صورت که چهره را جوان یا مسن‌تر نشان می‌دهد