Yasaman

"کافه موزائیک" تهران، با محیطی زیبا و مدرن افتتاح شد!

معرفی کافه موزاییک در تهران

اگر به دنبال یک کافه جدید، با محیطی زیبا، هنرمندانه و در عین حال دنج و باصفا، می‌گردی، خواندن این مطلب را به هیچ وجه از دست نده! در ادامه این مقاله تو را با "کافه موزاییک" آشنا می‌کنیم که با داشتن محیطی جذاب و دنج و با مدیریت فردی با تجربه و کاردان، به تازگی در یکی از محله‌های قدیمی تهران افتتاح شده است.

معرفی کافه موزاییک تهران
نمونه دکوراسیون جذاب کافه

بیشتر بخوانید: "بهترین صبحانه در تهران را در کدام کافه می‌توانیم بخوریم؟"

"کافه موزاییک" از کافه‌های درجه یک تهران است که توسط "نورالدین تقوی" و به تازگی افتتاح شده است. وی که از پرسابقه‌ترین دست‌اندرکاران و پیشکسوتان حرفه کافه داری است، برای افتتاح این محیط زیبا و دلنشین، از هنرمند طراحی داخلی مشهور، "هومن نوبخت" کمک گرفته که در نهایت این همکاری، باعث به وجود آمدن محیطی با فضای مدرن، صنعتی و در عین حال دنج و خودمانی شده است.

محیطی ایده‌آل برای گذران لحظاتی آرام و دلنشین، در فضایی خاص و ناب در محله دروس تهران: اگر دلت می‌خواهد لحظاتی لذت بخش را با دوستانت، در یک محیط مدرن و شیک بگذرانی و در ضمن قهوه عالی و درجه یک و همین طور انواع نوشیدنی‌ها و دسرهای خوشمزه و لذیذ نیز نوش جان کنی، "کافه موزاییک" در محله دروس تهران، جای تو است! فضای مدرن و در عین حال صنعتی این کافه، در نوع خود در کشور ما کم نظیر است و دیدن آن خالی از لطف نیست.

با کافه موزاییک تهران آشنا شو
محیط کلی کافه

"رستورانی زیبا و شیک با غذایی خوشمزه در زعفرانیه" را اینجا بخوانید.

این کافه دوست داشتنی و شیک در خیابان قبا، واقع در خیابان شریعتی واقع شده و وجود پارک زمرد، در نزدیکی آن، موجب چندین برابر شدن آرامش فضای کافه می‌شود.

برای دسترسی به "کافه موزاییک"، اگر با مترو به ایستگاه دکتر شریعتی بروی، با کمی پیاده‌روی از خیابان منظرنژاد (که روبه‌روی ایستگاه مترو قرار دارد)، به خیابان قبا و "کافه موزاییک" می‌رسی.

مسیر دسترسی به"کافه موزاییک" از ایستگاه متروی دکتر شریعتی:

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن