Yasaman

کارهایی که عروس در ماه عسل باید کاملاً از انجام آن‌ها خودداری کند!

کارهایی که عروس در ماه عسل باید از انجام آن‌ها خودداری کند

ماه عسل برای هر عروسی که آرزوی خوشبختی در زندگی‌اش را دارد، از زیباترین دوران‌های زندگی او است. اما همان طوری که می‌دانید، همیشه، همه چیز مطابق میل شخص رخ نمی‌دهد و ممکن است اتفاق‌هایی بیفتد که این روزهای شیرین را به کام عروس تلخ کند. برای این که روزهای خوشتان خراب نشوند، چه کارهایی را نباید انجام داد؟ "یاسمن" به این سؤال پاسخ می‌دهد:

باید از تمام کارهایی که موجب ناراحتی شما می‌شوند، اجتناب کنید؛ هم چنین سعی کنید در رابطه با مسائلی که می‌دانید می‌توانند باعث مکدر شدن خاطر شما شوند، جداً پرهیز کنید: مسائلی که مربوط به هزینه‌های روز عروسی می‌شوند، یا کارهایی که توسط یکی از نزدیکان هر کدام از شما صورت گرفته‌اند؛ و یا گله‌مندی از موضوعاتی که راه حل مشکل و سختی دارند. علاوه بر این‌ها، در طول ماه عسل، خودتان را از دنیای مجازی دور کنید. این موضوع به خاطر خودتان است، چرا که این روزها دیگر هرگز تکرار نمی‌شوند؛ این لحظات به خصوص به شما دو نفر و حریم خصوصی‌تان تعلق دارند و نیازی به انتشار عکس‌هایتان در صفحات اجتماعی وجود ندارد؛ پس از هر لحظهٔ آن به درستی استفاده کنید.

شاید برایت طبیعی به نظر برسد که در این روزها به مراکز تجاری بروی و خرید کنی؛ اما این موضوع را در نظر داشته باش که یک عروس، قبلاً تمام مایحتاج خود را خریده و در جهاز عروسیش قرار داده است. افراط کردن در خرید، علاوه براین که شما دو نفر را خسته می‌کند، بلکه مانع این می‌شود که از لحظات زیبایتان آن گونه که باید استفاده کنید.

گاهی پیش می‌آید که فراموش کنی وسیله‌ای را در چمدانت بگذاری و همراه خود ببری. اگر چنین اتفاقی افتاد، نگذار این موضوع باعث ناراحتی‌ات بشود و سعی کن راه‌حلی جایگزین برای آن را پیدا کنی. اگر که هم چنان احساس می‌کنی که این موضوع ناراحتت می‌کند، سعی کن تا هیچ گاه خودت را به چیزی مقید و محدود نکنی.

مطالب مرتبط

گالری عکس های لباس نامزدی جدید جهان به انتخاب "یاسمن"
عروسی

گالری عکس های لباس نامزدی جدید جهان به انتخاب "یاسمن"