Yasaman

چک لیست زیبایی عروس یک هفته پیش از مراسم ازدواج

چک لیست زیبایی عروس یک هفته پیش از مراسم عروسی

اگر مراسم ازدواج تو در پیش است و هر روز کم‌کم به آن نزدیک‌تر می‌شوی، باید بدانی که یک برنامه زیبایی وجود دارد که آغاز آن از یک هفته پیش از جشن ازدواج، می‌تواند کار تو را برای این روز تکرار نشدنی و خاطره‌انگیز، آسان و خیالت را بابت همه چیز راحت کند!

این چک لیست زیبایی عروس را بخوان تا در آخرین لحظات نزدیک شدن به مراسم، مطمئن شوی که چیزی را از قلم نینداخته‌ای و برای جشن خود، کاملاً آماده هستی!

"برنامه مراقبت از پوست پیش از مراسم عروسی" را اینجا بخوانید.

۱. مراقبت از پوست و ماساژ بدن: همان طور که از قبل برنامه‌ریزی کرده‌ای، در مراسم عروسی خود باید پوستی صاف و درخشان داشته باشی. در کنار این مسئله، یک برنامه ماساژ بدن هفت روزه نیز می‌تواند شمارش معکوس برای جشن عروسی را برایت آسان‌تر و کم‌استرس‌تر کند.

۲. بسته زیبایی خود را برای عروسی آماده کن: درست است که در روز ازدواجت برای میکاپ صورت عروس نزد آرایشگر خود می‌روی؛ ولی از آنجا که همه ما یک بسته زیبایی خاص برای خود داریم، بهتر است از یک هفته پیش از مراسم، آن را آماده کنی. این بسته می‌تواند شامل کرم یا لوسیون‌های مورد استفاده تو، محصولات موی مورد علاقه‌ات یا حتی شامپوی تو باشد.

۳. اپیلاسیون کن: حدوداً ۵ تا ۶ روز قبل از عروسی باید اپیلاسیون خود را انجام دهی تا هر گونه التهاب و قرمزی پوست برای جشن از بین برود.

۴. شکل ابروهای خود را انتخاب کن: همان طور که برای مراسم عروسی، مدل موی عروس مورد نظر خود را انتخاب می‌کنی، از یک هفته پیش از مراسم نیز باید بدانی که می‌خواهی به ابروهای خود چه شکل و حالتی بدهی.

۵. مانیکور و پدیکور ناخن‌ها را فراموش نکن: در طول یک هفته شلوغ پیش از مراسم عروسی، یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های تو، انتخاب دیزاین ناخن‌ها و رنگ آن‌ها است.

۶. رنگ پوست دلخواه خود را پیدا کن: دست کم ۲ یا ۳ روز پیش از روز بزرگ زندگی خود، باید تونالیته رنگ پوست خود را پیدا و کرم پودر مورد نظر و دلخواهت را انتخاب کنی.

۷. پوستت را هیدراته کن: بدون شک یکی از مهم‌ترین برنامه‌های زیبایی تو پیش از مراسم ازدواج، باید استفاده از محصولات پوست آبرسان قوی باشد. علاوه بر خواب کافی، برای زیبایی پوست خود باید به فکر هیدراته کردن آن نیز باشی! برای این کار استفاده از ماسک‌های مرطوب‌کننده پوست نیز عالی است.

بیشتر بخوانید: "بهترین برنامه مراقبت از ناخن برای عروس"

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس