Yasaman

آیا دوست داری مژه‌هایی بلند و پرپشت داشته باشی؟

پوست لیمو با روغن زیتون یا کرچک برای داشتن مژه‌هایی بلند

آیا زنی هست که مژه‌های بلند و پرپشت را دوست نداشته باشد؟! داشتن چنین مژه‌هایی کمک می‌کند که صورت زیباتری داشته باشیم و زیبایی چشمانمان دوچندان شود. در این مقاله، دو روش طبیعی را که برای رشد مژه‌ها عالی هستند، یاد می‌گیری. در ادامه بخوان که چطور با تهیه دو سرم خانگی ساده با استفاده از بهترین مواد طبیعی، مژه‌های خود را بلند و پرپشت‌تر کنی.

"خواص معجزه‌گر چند ماده طبیعی برای تقویت ابرو و مژه" را اینجا بخوانید.

پوست لیمو با روغن زیتون یا کرچک برای داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت:

همان طور که می‌دانی، روغن زیتون و کرچک باعث افزایش رشد و ضخامت موها می‌شوند. پوست لیمو نیز به عنوان عامل تحریک رشد موها که حاوی ویتامین A و C نیز هست، عمل می‌کند.

برای تهیه این داروی خانگی نیاز به پوست یک عدد لیمو و یک‌چهارم فنجان روغن زیتون یا کرچک داری. پوست لیمو را به قطعات ریز خرد کن و آن را به مدت ۲ تا ۳ روز در روغن قرار بده. پیش از رفتن به رختخواب، این روغن را روی مژه‌ها بمال. با استفاده مرتب از این داروی طبیعی می‌توانی مژه‌هایی بلند و پرپشت داشته باشی.

سرم مژه طبیعی برای داشتن مژه‌هایی بلند

سرم مژه طبیعی برای داشتن مژه‌هایی بلند و پرپشت:

روغن کرچک، فولیکول‌های مو را تغذیه می‌کند؛ در حالی که سایر روغن‌های موجود در این سرم باعث رشد موها می‌شوند. برای تهیه این سرم مژه خانگی به ۱ قاشق چایخوری روغن کرچک، ۲ تا ۳ قطره روغن اسطوخودوس، ۲ قطره روغن چوب سدر و یک ظرف ریمل مژه یا ابروی تمیز نیاز داری. تمام مواد را در ظرف ریمل بریز، درب ظرف را ببند و به خوبی آن را تکان بده تا تمام روغن‌ها با هم ترکیب شوند.

با استفاده از برس ریمل، لایه نازکی از این سرم مژه خانگی را روی مژه‌های خود بمال. این کار را هر شب تکرار کن تا نتایج آن را در کوتاه مدت مشاهده کنی. این سرم خانگی تقویت مژه به تو کمک می‌کند که خیلی سریع مژه‌هایی بلند و پرپشت داشته باشی.

بیشتر بخوانید: "خوراکی‌های تقویت کننده مژه!"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟