Yasaman

مدل‌های لباس عروس جدید ایرانی پسند با دامن‌های پفی و جذاب برای تو!

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با دامن طبقه‌ای و جذاب

خانم‌هایی که روز عروسی آنها در حال نزدیک شدن است و هنوز لباس عروسی مناسبی انتخاب نکرده‌اند، نگران نباشند! "یاسمن" می‌خواهد چند مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند را به تو نشان دهد تا برای عروسی خودت از آنها ایده بگیری! این لباس‌های عروس جذاب دامن‌های پفی داشته و یقه آنها مدل‌های متفاوتی دارند. در ادامه با ما همراه باش تا مدل‌های لباس عروس جدید ایرانی پسند به انتخاب "یاسمن" را ببینی!

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با دامن طبقه‌ای

این مدل لباس عروس زیبا و جذاب، دامنی طبقه‌ای دارد و یقه آن هم به حالت دکلته قلبی طراحی شده است. لبه‌های طبقه‌های دامن این لباس عروس جدید ایرانی پسند و جذاب، با روبان ساتن دورگیری شده است. سنگ‌دوزی‌های روی بالاتنه آن، این پیراهن را مناسب وقار و جذابیت یک خانم ایرانی جذاب می‌کند.

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با آستین بلند و گیپور

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با آستین بلند

آستین بلند و طرح جذاب پارچه گیپور این مدل لباس عروس جدید همه را به خود خیره می‌کند. طرح‌های جذاب بالاتنه این پیراهن زیبا،‌ تا پایین کمر و روی دامن ادامه داشته که باعث جذابیت دامن پفی و ساده آن می‌شود.

بیشتر بخوانید: "از این تصاویر لباس عروس صورتی برای روز عروسی خودت الهام بگیر!"

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با یقه متفاوت و خاص

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با یقه متفاوت

این لباس عروس جدید با پارچه گیپور طراحی شده است و یقه دکلته آن با دوخت گیپور، تبدیل به یقه هالتری شده است. یقه بسته و دامن پفی و باوقار، این مدل را تبدیل به یک لباس عروس جدید ایرانی پسند و شیک می‌کند.

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با مدل دوتکه و زیبا

مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند با مدل دوتکه

اگر دوست داری از پیراهن دوتکه برای عروسی خودت استفاده کنی، پیشنهاد ما به تو این مدل لباس عروس جدید ایرانی پسند است! این پیراهن جدید با پارچه گیپور جذابی تزئین شده و حالت دوتکه آن با همین پارچه مخفی شده است.

"گالری زیباترین لباس های عروسی از مجموعه بهار ۲۰۱۸ طراحان بزرگ جهان" را اینجا بخوانید.

مواضيع ذات صلة

آموزش گام به گام شینیون عروس
عروسی

آموزش گام به گام شینیون عروس