Yasaman

شامپو تقویت کننده مو به چه معناست و چه شامپویی موها را تغذیه و تقویت می‌کند؟

چند مدل شامپو تقویت کننده مو از برند "گارنیه" Garnie

تقویت موها به معنی افزایش استحکام و رساندن مواد مغذی مورد نیاز موها به آن‌هاست. برای این منظور، می‌توان از شامپوهای تقویت‌کننده و مغذی استفاده کرد. شامپو تقویت کننده مو ممکن است دارای پروتئین‌های هیدرولیز شده، ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه لازم برای موها باشد. با این حال، باید بدانیم که مو فقط در ناحیه ریشه زنده است و بخش‌های بالاتر فولیکول‌های آن اساساً مرده‌اند.

بنابراین، شامپو تقویت کننده مو شامل مواد مغذی برای تقویت مو از داخل به خارج به منظور کاهش شکستگی و تأثیر مواد شیمیایی و جلوگیری از ضعیف شدن یا ریزش موها است.

"یاسمن" در اینجا ۳ مدل شامپو تقویت کننده مو از "گارنیه" Garnier را به تو معرفی می‌کند تا با خیال راحت، موهای زیبای خود را به دست معجزه‌گر آن‌ها بسپاری!

"اگر از چربی موها خسته شده‌ای، درمان موهای چرب را اینجا بخوان!" را اینجا بخوانید.

چند مدل شامپو تقویت کننده مو از "گارنیه" Garnie: شامپو زیتون "اولترا دو" برای تغذیه موها

شامپو زیتون "اولترا دو" برای تغذیه و تقویت موها

این شامپو مناسب موهای خشک، حاوی روغن زیتون بکر اولترادو (بدون پارابن) است که موها را تغذیه و احیا می‌کند؛ همچنین، به آن‌ها درخشندگی و لطافت زیادی می‌بخشد.

شامپو تقویت کننده مو از برند "گارنیه" Garnie: شامپو عسل "اولترا دو"

شامپو عسل "اولترا دو" برای تقویت‌‌ و بازسازی موها

این شامپو مناسب موهای آسیب‌دیده و شکننده، حاوی عسل اولترادو (بدون پارابن) است که به تغذیه بهتر و ترمیم موها کمک می‌کند و لطافتی چون ابریشم به آن‌ها می‌بخشد. محافظت از موها، درخشندگی مو، حالت‌دهی و معطر کردن موها از دیگر ویژگی‌های این شامپو است.

شامپو تقویت کننده مو از برند "گارنیه" Garnie: شامپو روغن آووکادو و شی‌باتر "اولترا دو"

شامپو روغن آووکادو و شی‌باتر "اولترا دو" برای لطافت و تغذیه موها

این شامپو تقویت کننده مو مناسب موهای خشک و وز، دارای روغن آووکادو و شی‌باتر اولترادو (بدون پارابن و سیلیکون) است. تغذیه عمیق موها، درخشش و رایحه مطبوع از دیگر ویژگی‌های این شامپو است که شست‌وشوی موها را به تجربه‌ای لذت‌بخش تبدل می‌کند.

بیشتر بخوانید: "ماسک مو برای موهای آسیب دیده و ضعیف از بیودرما"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟