Yasaman

روغن‌ها و مواد سحرآمیز تقویت کننده ابرو

مواد طبیعی تقویت کننده ابرو

ابروها، چهره تو را تعریف می‌کنند و به آن زیبایی می‌بخشند. این روزها حتی می‌توان گفت که ابروها هر چه پرپشت‌تر و ضخیم‌تر باشند، صورت فرد زیباتر محسوب می‌شود؛ البته غیر از سبک‌های آرایشی خاص که مناسب مدل‌های باریک ابروها هستند. بنابراین، تقویت ابروها، به خصوص برای خانم‌ها موضوعی بسیار مهم است. "یاسمن" در اینجا فهرست کاملی از داروهای خانگی جدید تقویت کننده ابرو را برای تو گرد آورده است. روغن دانه کنجد

چند قطره روغن دانه کنجد را روی ابروهای تمیز خود ماساژ بده. بگذار روغن تمام شب روی ابروهایت بماند و صبح آن را با آب سرد شست‌وشو بده. استفاده از روغن کنجد برای ابروها به رشد سریع‌تر آن‌ها کمک می‌کند.

"سؤالی که بیشتر خانم‌ها می‌پرسند: چه چیزی باعث چاقی صورت می‌شود؟" را اینجا بخوانید.

روغن‌های سحرآمیز تقویت کننده ابرو: رزماری

روغن رزماری

چند قطره روغن رزماری را به یک قاشق غذاخوری روغن جوجوبا یا روغن زیتون اضافه کن. شب هنگام ابروهای خود را به آرامی با این معجون ماساژ بده و تا صبح صبر کن. سپس ابروهای خود را بشور. می‌توانی این کار را هر شب یا یک شب در میان تکرار کنی. روغن رزماری باعث تحریک رشد موها، بهبود گردش خون و افزایش تقسیم سلولی و پرپشت‌تر شدن ابروها می‌شود.

مواد تقویت کننده ابرو: برگ کاری

برگ کاری برای تهیه این معجون تقویت کننده ابرو چند برگ کاری را له و آن‌ها را برای چند ساعت در یک فنجان آب گرم خیس کن. سپس برگ‌ها را فشار بده و معجون حاصل از آن را یک شب تا صبح روی ابروهایت بگذار. این درمان را ۳ تا ۴ بار در هفته تکرار کن.

روغن‌های سحرآمیز تقویت کننده ابرو: سنبل

روغن سنبل چند قطره روغن سنبل را با کمی روغن اسطوخودوس و یک تا دو قاشق غذاخوری روغن جوجوبا یا روغن زیتون مخلوط کن. این ترکیب تقویت کننده ابرو را روی ابروهای خود ماساژ بده و یک شب تا صبح صبر کن. سپس صورت خود را با آب سرد بشور. برای گرفتن نتیجه بهتر، این کار را روزانه انجام بده. انجام تست حساسیت روی پوست قبل از استفاده از این معجون تقویت کننده ابرو توصیه می‌شود.

روغن‌های سحرآمیز تقویت کننده ابرو: روغن بذر کتان

روغن بزرک یا بذر کتان روغن بزرک یا بذر کتان را با استفاده از یک برس ریمل تمیز روی ابروهای خود بمال. یک شب تا صبح صبر کن و سپس صورت خود را شست‌وشو بده. این کار را به طور روزانه تکرار کن تا نتیجه سحرآمیز این ترکیب تقویت کننده ابرو را ببینی! اسیدهای چرب ضروری موجود در روغن بزرک برای تقویت و ضخیم‌تر شدن ابروها معجزه می‌کنند!

بیشتر بخوانید: "معجزه مواد طبیعی در درمان خانگی چروک دور چشم"

مطالب مرتبط

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل
زیبایی

رفع جای جوش صورت با ماسک چوب صندل