Yasaman

با چند روش پرپشت شدن ابرو در خانه آشنا شو!

معرفی چند روش پرپشت شدن ابرو به صورت طبیعی

ابروهای پرپشت و طبیعی، مدت‌هاست که بسیار پرطرفدار هستند. با این حال، برای داشتن چنین ابروهایی، نیازی نیست به نزدیک‌ترین آرایشگاه مراجعه کنی. در ادامه، با "یاسمن" همراه باش تا چند روش پرپشت شدن ابرو در خانه را به تو معرفی کند. با این چند روش پرپشت شدن ابرو در خانه، به سرعت ابروهای زیبا و جذابی داشته باش.

روش پرپشت شدن ابرو با روغن‌های طبیعی:

این روش پرپشت شدن ابرو با روغن‌های طبیعی، نه تنها ابروها را تقویت کرده، بلکه برای مژه‌ها هم مفید است. در کاسه کوچکی، میزان مساوی روغن نارگیل، روغن کرچک و روغن زیتون را با هم ترکیب کن. مخلوط روغن‌ها را با استفاده از یک برس ریمل روی ابروها و مژه‌ها بمال.

بیشتر بخوانید: "مدل ابرو پهن اسموکی یا دودی، گرایشی جدید و پرطرفدار"

روش پرپشت شدن ابرو با ژل آلوئه‌ورا**:**

این ژل طبیعی و ملایم، با نرم و براق کردن موها به تقویت ابروها کمک می‌کند. یک قاشق چایخوری ژل آلوئه‌ورا، ۲ قاشق چایخوری روغن کرچک و ۲ کپسول ویتامین E را با هم ترکیب کن. این مخلوط ژله‌ای را پیش از خواب روی ابروها بمال و صبح روز بعد آن را بشور.

روش پرپشت شدن ابرو با وازلین**:**

وازلین برای مرطوب و نرم کردن ابروها به کار می‌رود. این ماده همچنین، برای رشد تارهای ابرو و شکل دادن به آنها مناسب است. در این روش پرپشت شدن ابرو باید ابروها را بشویی و تمیز کنی. سپس به سادگی کمی وازلین روی آنها بمال. همچنین، می‌توانی وازلین را با شیر، روغن کرچک، روغن زیتون و آلوئه‌ورا ترکیب کنی.

روش پرپشت شدن ابرو با زرده تخم مرغ:

زرده تخم مرغ منبعی سرشار از انواع ویتامین‌ها و پروتئین‌ها است که تارهای ابرو را تقویت و ضخیم می‌کند. یک عدد زرده تخم مرغ را به خوبی بزن و آن را به ابروهای خود بمال. اجازه بده به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی آن بماند و سپس آن را با آب سرد بشوی.

"آیا می‌دانی چگونه ابروهای پرپشت داشته باشیم و روش آن چیست؟" را اینجا بخوانید.

مطالب مرتبط

کرم از بین برنده لک صورت و شفاف‌کننده پوست "اوسرین"
زیبایی

کرم از بین برنده لک صورت و شفاف‌کننده پوست "اوسرین"