Yasaman

پر پشت شدن ابرو با کمک دانه‌ای از دل طبیعت!

پر پشت شدن ابرو با کمک تخم شنبلیله، دانه‌ای از دل طبیعت

همه ما می‌دانیم که ابروها، چهره را تعریف می‌کنند و داشتن ابروهایی ضخیم و پهن، مانند قاب، حالت چشم‌ها و نگاه را زیباتر می‌کند. وقتی ابروها کم‌پشت می‌شوند، ما با راه‌های مختلفی در صدد پهن‌تر کردن آن‌ها برمی‌آییم؛ از آرایش گرفته تا درمان‌های دارویی. ما امروز تو را با درمانی خانگی برای پر پشت شدن ابرو با استفاده از دانه‌ای از دل طبیعت آشنا می‌کنیم! اگر دوست داری به طور طبیعی ابروهای خود را ضخیم کنی، روش پر پشت شدن ابرو با تخم شنبلیله را در ادامه بخوان و امتحان کن تا درمان خانگی دیگری را هم یاد بگیری! این روش، موهای ابرو را قوی‌تر و ضخیم تر و همچنین، به رشد موهای تازه کمک می‌کند. با استفاده از تخم شنبلیله، می‌توانی تنها در عرض چند هفته، ابروهایی ضخیم و پر داشته باشی!

"روغن‌ها و مواد سحرآمیز تقویت کننده ابرو" را اینجا بخوانید.

از آنجا که میزان رشد معمولی موهای ابرو در روز تنها حدود ۰/۱۶ میلی‌متر است، هنگام انجام این درمان خانگی باید صبور باشی. یقین داشته باش تخم شنبلیله وظیفه خود را در پر پشت شدن ابرو بسیار بهتر از دیگر داروها انجام می‌دهد!

برای تهیه این داروی خانگی برای پر پشت شدن ابرو باید یک‌چهارم فنجان تخم شنبلیله را در مقداری آب یک شب تا صبح خیس کنی. سپس خمیر نرم حاصل را روی ابروهای خود بمال و اجازه بده ۳۰ تا ۴۵ دقیقه روی آن‌ها بماند. پس از این مدت، ابروها را با آب گرم شست‌وشو بده.

تکرار این درمان ۲ بار در هفته به مدت ۳ تا ۴ هفته، باعث پر پشت شدن ابرو به طور طبیعی و ساده خواهد شد. باید بدانی که تخم شنبلیله از مواد مهم و مؤثر در تقویت مو به شمار می‌رود. پروتئین‌های موجود در این دانه‌ها موجب تحریک رشد موهامی‌شود. همچنین، فولیکول‌های مو را بازسازی و به رشد موهای تازه کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید: "استفاده از روغن فندق برای ابرو و تقویت و پرپشت شدن ابروها"

مواضيع ذات صلة

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟
زیبایی

برای داشتن موهای بلند چه باید کرد؟