Yasaman

پرپشتی موی سر فوری با استفاده از دو ماده طبیعی

پرپشتی موی سر فوری با استفاده از دو ماده طبیعی و خانگی!

اگر در حال امتحان کردن روش‌های درمانی مختلف برای پرپشتی موی سر هستی، حتماً می‌دانی که تا آشکار شدن نتایج آن باید دوره‌ای نه چندان کوتاه را پشت سر بگذاری. ولی در این مدت با مشکل کم‌پشتی موها چه می‌توان کرد؟

اگر دوست داری با روش پرپشتی موی سر فوری، مشکل موهای کم‌پشت خود را به طور موقتی حل کنی، معجزه استفاده از مواد طبیعی را امتحان کن!

"ماسک پرپشت کننده مو برای خانم‌هایی که دچار ریزش مو هستند!" را اینجا بخوانید.

۱. بیکینگ سودا یا جوش شیرین (سدیم بیکربنات) برای پرپشتی موی سر فوری:

برای پرپشتی موی سر فوری و موقتی، می‌توانی به جای استفاده از شامپو، موهای خود را با بیکینگ سودا شست‌وشو دهی! شامپوهای معمولی موها را نرم و لطیف می‌کنند که به همین دلیل، حجم آن‌ها کمتر به نظر می‌رسد.

برای این منظور، ۳ تا ۴ قاشق غذاخوری بیکینگ سودا را در سه‌چهارم فنجان آب حل و از آن به جای شامپو استفاده کن. بیکینگ سودا بلافاصله موهای تو را ضخیم‌تر و پرپشت‌تر نشان می‌دهد. استفاده مداوم از این ماده همچنین، باعث لایه‌برداری خفیف از پوست سر و رشد سریع‌تر فولیکول‌های مو می‌شود.

۲. سرکه سیب برای پرپشتی موی سر فوری:

ابتدا موهای خود را شست‌وشو بده؛ سپس آن‌ها را به نصف فنجان سرکه سیب آغشته کن و اجازه بده موها به طور طبیعی خشک شوند.

سرکه سیب سرشار از مواد مغذی است و کمک می‌کند سطح PH پوست سر متعادل شود. پس از خشک شدن موها خواهی دید که به سرعت حجم آن‌ها افزایش می‌یابد و پرپشت‌تر دیده می‌شوند.

سرکه سیب نه تنها برای پرپشتی موی سر فوری مفید است، بلکه استفاده مداوم از آن باعث افزایش رشد موها می‌شود. همچنین، مواد مغذی و ویتامین‌های موجود در آن، حالت شکنندگی را در موها کاهش می‌دهد.

بیشتر بخوانید: "روش پرپشت كردن موی سر با ساده‌ترین ترفندهای آرایش مو"

مطالب مرتبط

کرم از بین برنده لک صورت و شفاف‌کننده پوست "اوسرین"
زیبایی

کرم از بین برنده لک صورت و شفاف‌کننده پوست "اوسرین"