Yasaman

پاک سازی کبد به منظور کاهش وزن

پاک سازی کبد به منظور کاهش وزن

کبد سالم، تأثیر به سزایی در داشتن عمری طولانی دارد، زیرا مانند یک فیلتر، خون را از آلودگی‌هایی که ما از طریق مصرف خوراکی‌های غیر سالم و مملو از شکر و روغن به آن منتقل می‌کنیم، پاک می‌کند و در صورت بی توجهی به مرور زمان عملکرد آن ممکن است دچار اختلال شود. امروز "یاسمن" به تو راه حلی ساده برای پاک سازی کبد یاد می‌دهد.

کبد مسئول سوزاندن چربی‌های ناسالم بدن است و هنگامی که مقدار سموم و مواد شیمیایی زیاد می‌شود، دیگر قادر نیست که وظیفۀ خود را به درستی انجام دهد. در نتیجه منجر به ایجاد چربی در اطراف کمر و شکم می‌شود.

برای آن که کبد به حالت طبیعی خود برگردد و بتواند چربی‌ها را بسوزاند، ویتامین‌ها و مواد معدنی را جذب کند و باعث فعال شدن سوخت و ساز بدن و تصفیۀ خون شود، باید آن را پاک سازی کنی.

برای پاک سازی کبد، بهتر است میوه و سبزیجاتی را مصرف کنی که سرشار از آنتی اکسیدان هستند و به تحریک آنزیم‌های کبد برای رهایی از سموم انباشته شده کمک می‌کنند. از جمله این مواد می‌توانیم به سیر، هندوانه، گریپ فروت، هویج، چای سبز، روغن زیتون، بروکلی، سیب و لیمو ترش اشاره کنیم.

این میوه و سبزیجات را به رژیم غذاییت اضافه کن تا سلامتی کبدت تضمین شود. هم‌چنین هر شب چای سبز بنوش که سرشار از آنتی اکسیدان است.

مواضيع ذات صلة

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن
سلامتی

فیلم آموزش چند حرکت اسکوات بدون وزنه برای فرم دادن به بدن